Pojechała do szpitala z krwawiącym uchem. Gdy lekarze zajrzeli do środka, byli w szoku. "Musiało boleć"

Tiktokerka z Hiszpanii, Iris Novau Diaz, trafiła do szpitala z krwawiącym uchem. Nie miała pojęcia, jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy. Gdy lekarze zajrzeli do środka, byli w szoku.

Iris Novau Díaz zajmuje się modą i publikuje na TikToku filmy o tematyce lifestylowej. Niedawno wrzuciła nagranie z wizyty w szpitalu. Okazało się, że od jakiegoś czasu borykała się z bólem i krwawieniem z ucha. Gdy lekarze sprawdzili ucho, nie mogli wyjść ze zdumienia. W środku zagnieździła się ćma.

Zobacz wideo Ma ponad milion fanów na TikToku. Zdradziła, ile zarabiała na samym początku i na co wydała te pieniądze

Jej ucho bolało i krwawiło. Okazało się, że w środku zagnieździła się ćma

Iris publikuje na TikToku pod nickiem Irisnovau i niedawno wrzuciła na profil szokujący film. Trafiła do szpitala, ponieważ borykała się z bólem ucha i silnym krwawieniem. Lekarze podjęli działania i okazało się, że w uchu zamieszkała ćma.

Lekarze postanowili wyciągnąć owada z ucha za pomocą pęsety. Na nagraniu widzimy, że wyciągnięcie owada jest dość kłopotliwe i sprawiło Iris ogromny ból. Po zabiegu lekarz pokazał nieproszonego gościa do kamery i możemy zobaczyć, jakiej wielkości był owad. W opisie filmu Iris napisała, że wewnątrz ucha widać było tylko nóżki wystającej ćmy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Film wywołał wiele komentarzy zaniepokojonych internautów. "Boję się, że przydarzy mi się coś takiego"

Internauci i internautki są zszokowani filmem zamieszczonym przez Iris. Wiele osób boi się, że może ich spotkać podobna sytuacja. 

Boję się, że przydarzy mi się coś takiego. To musiało bardzo boleć.
Odblokowała mi się kolejna fobia. 
Wow, mój Boże, dlatego tak bardzo panikuję, kiedy je widzę.
Biedna, przytrafiło mi się coś podobnego, myślałem, że oszaleję.
Myślałem, że to będzie mały pająk, ale ćma? Dlaczego ona tam weszła?
Więcej o: