Nie ma bardziej idealnej rzeczy na jesienne wieczory. Są piękne i milutkie, a para kosztuje tylko 26,95 zł

Długie jesienne wieczory już niedługo staną się naszą codziennością. Jak umilić sobie ten chłodniejszy czas? Ta rzecz z Action będzie strzałem w 10! Jest milutka, piękna i niedroga. Para kosztuje tylko 26,95 zł.

Wiele osób ubolewa nad mijającym latem, inni natomiast już cieszą się na myśl o nadchodzących wieczorach pod kocem i przesiadywaniu przy kominku. Tym osobom, które już teraz nie mogą doczekać się jesiennych comfy evenings, ta jedna rzecz z Action z pewnością przypadnie do gustu. Podobne modele znajdziecie także w Sinsay i na Born2be. 

Wygodne, miękkie, modne i w dodatku w świetnej cenie. Idealne kapcie na jesień znajdziecie w Action!

Jesień to taki czas w roku, w którym po spędzaniu większości godzin na zewnątrz: na spacerach, w ogrodzie czy na tarasie, wracamy do naszego wnętrza, aby ogrzać się nieco w domowym zaciszu. Na swoim przykładzie wiem, że osoby, które dodatkowo uczą się lub pracują zdalnie, rzadko w tym jesienno-zimowym czasie wyglądają na zewnątrz. Warto więc to „siedzenie w domu" umilać sobie poprzez sezonowe dodatki, pyszne jedzenie czy komfortowe, miłe i dodatkowo przyjemne dla oka ubranie. 

 

Jedną z rzeczy, bez której ja osobiście nie wyobrażam sobie spędzania czasu w domu, są kapcie. Szczególnie jeśli nie posiadacie ogrzewania podłogowego, ciepłe obuwie po domu może znacząco przyczynić się do poprawy naszego komfortu. Jeśli do tego są jeszcze ładne i nie drogie to mamy ideał na jesienne wieczory. 

KapcieKapcie Fot. Action

Śliczny model kapci ze sztucznego futerka dostępne są w Action w aż 5 wersjach kolorystycznych. Kapcie są niezwykle miękkie w dotyku i wyposażone w gumkę zakładaną na pięty, dzięki czemu stabilniej trzymają się one na nogach. Kapcie z Action posiadają także grubszą, wodoodporną podeszwę, przez co śmiało możemy iść w nich wynieść śmieci czy odebrać paczkę od kuriera.

Poczuj się pięknie we własnym domu. Te kapcie z Sinsay lub Born2be są po prostu boskie!

Ubranie określane jako „domowe" często kojarzy nam się ze starymi dresami, luźnymi koszulkami i ogólnie czymś, czego raczej nigdy nie założylibyśmy w miejscu publicznym. Po co się stroić skoro w domu nikt nas nie widzi? Dla samych siebie! Wiele osób już podczas pandemii zauważyło, że ładne ubranie noszone w domu wpływa na poprawę samopoczucia i ogólnej pracowitości. Jeśli więc wydanie kilkudziesięciu złotych na nowy, ładny zestaw dresowy lub parę futrzanych kapci ma wpłynąć na poprawę pewności siebie, to zdecydowanie warto w nie zainwestować. Piękne futrzane kapcie w kilku kolorach dostępne są w Sinsay oraz Born2be.

KapcieKapcie born2be, sinsay

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: