W CCC wyprzedaż skórzanych mokasynów. Wygodne i bardzo stylowe. Podobne w Zarze i Kazarze

Jeśli szukamy butów łączących wygodę z elegancją, to nie ma lepszej propozycji. Mokasyny zrobiły istną furorę, wypierając baleriny. Sprawdzą się szczególnie jesienią. Model z CCC kusi ceną.

Mokasyny to jeden z najlepszych modowych wynalazków. Najpierw były trendem, ale szybko zyskały miano klasyki. I od tej pory nosimy je często i chętnie. A już zwłaszcza jesienią, kiedy to potrzebujemy półbutów wygodnych i stylowych, idealnych na co dzień. Te trzy modele świetnie się sprawdzą.

Więcej ciekawych tekstów na stronie głównej gazeta.pl

Szereg zalet mokasynów. To najlepsze buty na jesień

Mokasyny to buty, które wprost idealnie sprawdzą się jako obuwie do pracy, szczególnie tej, w której panuje nieco bardziej oficjalny dress code. Wyglądają elegancko, a przy tym są wygodne, dlatego chodzenie w nich to sama przyjemność. Podkręcą każdą stylizację, zarówno tę "poważną" np. garnitur, jak i outfit z jeansami i swetrem. Mokasyny to naprawdę bardzo uniwersalne obuwie i choć możemy je dowolnie zestawiać, to najlepiej łączą się z różnymi spodniami, lub długimi spódnicami. Oczywiście najbardziej ponadczasowe i uniwersalne to te w kolorze czarnym. W CCC mokasyny wpisujące się w te kryteria. Są wykonane ze skóry naturalnej.  Jest to wsuwany model z okrągłym nosem, który pozwoli też na szybkie i wygodne założenie butów. Mokasyny świetnie sprawdzą się w codziennych outfitach, dodając im wyjątkowego charakteru. Kosztują obecnie 100,99 zł. 

MokasynyMokasyny fot. CCC

Czarne mokasyny w innych sieciówkach. Mają ozdobne klamry

Czarne mokasyny można znaleźć również w innych sieciówkach. W Zarze dostępny jest model z ozdobną klamrą, która dodaje im finezji. One również wykonane są ze skóry naturalnej. 

MokasynyMokasyny fot. Zara

Świetny model dostępny jest także w ofercie Kazara. Te mokasyny mają klasyczny kształt, jednak różnią się obszyciem. Podobnie jak poprzednik mają klamrę i są wykonane ze skóry.

MokasynyMokasyny fot. Kazar

Więcej o: