Znalazł na ulicy porzucony wózek. "Brudne i obrzydliwe" znalezisko kryło w sobie kilka niespodzianek

Pewien mężczyzna pokazał nam wszystkim, jak ważne jest, aby mieć oczy szeroko otwarte, idąc ulicą, ponieważ nigdy nie wiadomo, co można spotkać. Szczęśliwy mieszkaniec USA podzielił się zaskakującym nagraniem na TikToku.

Na początku był niepozorną aplikacją służącą do śledzenia ruchu warg i tworzenia muzycznych filmów. Obecnie TikTok służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów, lecz można tam również znaleźć wiele innych treści poruszających różne kwestie. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci historiami z życia. Podobnie było w przypadku pewnego mężczyzny pochodzącego z Nowego Jorku, który pochwalił się swoim ostatnim znaleziskiem w sieci.

Zobacz wideo Wypadek w Aleksandrowie Kujawskim. Auto wjechało w wózek z dzieckiem

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Znalazł na ulicy wózek wart kilka tysięcy złotych. Początkowo minął przedmioty stojące na ulicy

TikToker o nicku @badjujudesign opublikował w sieci nagranie, w którym pochwalił się niedawnym zdarzeniem, którego doświadczył. Mężczyzna, który na co dzień mieszka w Nowym Jorku, wracając z pracy do mieszkania, przeszedł obok "sterty śmieci z fajnymi wózkami". Na początku minął to miejsce, lecz po chwili postanowił wrócić i zwrócił uwagę na znajdujące się na ulicy przedmioty. W klipie na TikToku opisuje:

Zanim wróciłem, wózka marki Bugaboo, który rozpoznałem wcześniej, już nie było, ale ten z brązowej skóry wciąż tam był, więc go chwyciłem. Powiem wam, że to coś było brudne i obrzydliwe, ale kiedy to czyściłem i rozbierałem, znalazłem coś.

Mężczyzna trafił w dziesiątkę. Znalezisko z ulicy kryło w sobie niespodzianki

Na pierwszy rzut oka wózek, może nie wyglądał najlepiej, ale TikToker w kolejnych etapach filmu pokazał proces jego czyszczenia. Podczas sprzątania, znalazł w gondoli jeszcze kilka niespodzianek. Mężczyzna natrafił na gotówkę i pierścionek.

Znalazłem też pierścionek, teraz jeszcze nie wiem, czy to prawdziwy pierścionek z brylantem, czy z prawdziwego złota. Zaniosę go do jubilera, żeby go sprawdził.

Gdy TikToker doprowadził pojazd do stanu użytkowego, postanowił wystawić go na sprzedaż na jednym z portali aukcyjnych. Wtedy na podstawie podobnych ogłoszeń widniejących w sieci, okazało się, że szacowana cena wózka to ok. 7 tysięcy złotych. Po opublikowania nagrania wiele osób zgłosiło się do mężczyzny w kwestii wózka. TikToker finalnie postanowił więc oddać wózek pewnej samotnej matce za darmo.

Więcej o: