W Mohito przeceniono sukienkę w kolorze roku 2023. Fason maskuje brzuszek. Podobne w Renee i C&A

Kolor roku to pewna wskazówka dla branży kreatywnej, a dla przeciętnego wielbiciela mody duża inspiracja i możliwość odkrycia nowych inspiracji. Viva magenta to najważniejszy kolor roku, a w Mohito możemy znaleźć model w tym kolorze.

Instytut Pantone kolorem roku ogłosił viva magentę. Niektórzy mylą go z fuksją, ale jest jednak cieplejszym odcieniem. Znawcy z instytutu podkreślają, że magenta emanuje odwagą, seksapilem i radością. W modzie sprawdzi się doskonale, ponieważ wygląda niebanalnie, ale wciąż z klasą. Viva magenta jesienią sprawdzi się wręcz doskonale. 

Więcej ciekawych tekstów na stronie głównej gazeta.pl

Wspaniała alternatywa dla różu i czerwieni. Magenta sprawdzi się jesienią

Kolor viva magenta jest bardzo wyrazisty, zatem nie każdy może być do niego przekonany. Warto jednak zaznaczyć, że jest on świetną alternatywą dla czerwieni i intensywnego różu, ponieważ jest on od nich bardziej stonowany, a przy tym oryginalniejszy. Możemy go wybrać na stylizację do pracy, jeśli zadbamy o elegancki fason stroju, Przykładem jest koszulowa sukienka z Mohito. Intensywny kolor w tym przypadku tonuje fason z kołnierzykiem i paskiem w talii. A to z kolei maskuje brzuszek i boczki, a podkreśla wcięcie.

SukienkaSukienka fot. Mohito

Podobne sukienki w C&A i Renee. Koszulowy fason

Idąc dalej sukienkę z Mohito możemy potraktować jako doskonałą inspirację na inne stylizacje do pracy. Fason koszuli nie wychodzi z mody, smaczku dodaje jej rozszerzany dół, który czyni sukienkę koszulową jeszcze bardziej kobiecą. W C&A dostępna jest sukienka w bardzo wyrafinowanym odcieniu błękitu. Będzie pasował do różnych typów urody.

SukienkaSukienka C&A

Natomiast w Renée dostępna jest koszulowa sukienka wpisująca się w trend vanilla girl, który bazuje na beżach, bieli i szarościach, Wygląda bardzo elegancko i z klasą, świetnie pasują do niej wysokie kozaczki.

SukienkaSukienka fot. Renee

Więcej o: