Lśniąca i pełna objętości fryzura bez układania. To urządzenie to prawdziwy hit wśród włosomaniaczek

Wiele posiadaczek cienkich włosów nie ustaje w walce o objętość. Suszenie głową do dołu, kosmetyki, szczotki oznaczają mozolne starania i czasami niewielkie efekty. To urządzenie do włosów zdecydowanie pozwoli nam zaoszczędzić czas.

Objętość to jeden z najbardziej pożądanych efektów na włosach. Właścicielki bujnych czupryn nie muszą w to wkładać wiele wysiłku, jednak panie o cienkich włosach spędzają dużo czasu w łazience z suszarką i szczotką, ażeby stworzyć piękną uniesioną fryzurę. Można to jednak uprościć.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Dodanie włosom objętości bez wysiłku. Ten sprzęt to magia

Suszarka do włosów to podstawowe urządzenie, od którego niewiele wymagamy oprócz podstawowej funkcji. W duecie z okrągłą szczotką jednak możemy uzyskać efekt dużej objętości na włosach. Niestety jednoczesne operowanie szczotką i suszarką to raczej domena fryzjerów. W domowy zaciszu jest zdecydowanie trudniej z taką stylizacją, dlatego też trwa ona długo i mało efektywnie. Na pomoc w takiej sytuacji przychodzi suszarko-lokówka. 

Obrotowa lokówko-suszarka to prawdziwy game changer w stylizacji włosów. Jednocześnie układa i suszy włosy, a duża szerokość szczotek sprawia, że od razu włosy są uniesione od nasady, ładnie wygładzone i podkręcone. Bez trudny uzyskamy delikatnie wywiniętą grzywkę.  Ceramiczna szczotka obraca się, miękkie włosie delikatnie przytrzymuje, kontroluje i idealnie wygładza włosy. Dostępne są dwa rodzaje szczotek. Lokówko-suszarka do Babyliss dodatkowo  posiada technologię jonową, która uwalnia jony kondycjonujące, które kontrolują elektryzowanie się włosów i zwiększają połysk podczas stylizacji. 

Lokówko-suszarka babylissLokówko-suszarka babyliss fot. Media Expert

Możemy stopniować temperaturę, jak i intensywność obrotów, a na koniec zastosować strumień chłodnego powietrza, co zamknie łuskę włosa. 

Podobne sprzęty oferuje Remington. W tym przypadku sprzęt posiada grzałkę ceramiczną, która zawiera keratynę i olej migdałowy, które delikatnie uwalniają się podczas stylizowania, czego efektem są elastyczne, zdrowo wyglądające włosy o zwiększonej objętości.

Lokówka-suszarkaLokówka-suszarka fot. Media Expert

Natomiast Rowenta oferuje suszarkę, która sprawdzi się również na włosach krótkich. 

Lokówko-suszarkaLokówko-suszarka fot. Media Expert

Więcej o: