Ten tydzień może być ciężki dla trzech znaków zodiaku. Nie tylko praca da im w kość

Horoskop tygodniowy pomaga nam ułożyć plan na nadchodzące dni. Jest jak wskazówka i ostrzeżenie w jednym. W nadchodzącym tygodniu najprawdopodobniej trzy znaki zodiaku będą przeżywać gorszy czas.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Chociaż każda z nas wolałaby rozpocząć tydzień z uśmiechem i pozytywną energią, nie wszystkim będzie to dane. Ostatni tydzień września dla trzech znaków zodiaku nie będzie należeć do najlepszych. Gwiazdy zwiastują zmęczenie i przepracowanie. Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Aldona Orman opisze swoje problemy w książce? "Myślę o tym. W moim życiu dużo złych rzeczy się wydarzyło"

Koziorożec. Poczuje wypalenie zawodowe

W tym tygodniu w życiu zawodowym osoby spod znaku Koziorożca zapanuje chaos. Trudno mu będzie poukładać myśli, będzie zmęczony i rozdrażniony. Ciało będzie dawać sygnały, że coś jest nie tak, np. poprzez bóle głowy. Koziorożec straci zapał do pracy i będzie miał poczucie, że nie daje mu już ona satysfakcji. Warto zwolnić tempo i zadbać o regenerację, żeby wkroczyć w nowy miesiąc z lepszym nastawieniem.

Ryby. Kłopoty w związku

Ryby mogą się w tym tygodniu pokłócić z bliską osobą. Będą dużo pracować i zostawać po godzinach, przez co zaniedbają kontakty rodzinne i towarzyskie. Przez nadmiar obowiązków zaczną odczuwać napięcie i szybko się denerwować, co wpłynie na atmosferę w ich związku. Zamiast irytować się na partnera, lepiej spokojnie porozmawiać z nim o swoich uczuciach. Postaraj się też zrozumieć drugą stronę.

Waga. Problemy finansowe

Na koniec września Wagę czekają duże wydatki. Możliwe, że straci kontrolę nad finansami i będzie martwić się o pieniądze. Osoba spod znaku Wagi powinna unikać zakupów pod wpływem impulsu i kupowania rzeczy, które na ten moment nie są jej potrzebne. Żeby w następnym miesiącu sytuacja się nie powtórzyła, warto sporządzić plan inwestycji na październik i sztywno się go trzymać.

Więcej o: