Horoskop dzienny - 22 września. Co może wydarzyć się w piątek? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 22 września. Lew musi nauczyć się słuchać. Pannę czeka trudna rozmowa. A co takiego może się przydarzyć osobie spod Twojego znaku zodiaku?

Horoskop dzienny – Baran

Baranie, postaw na nieszablonowe rozwiązania. Dzięki nim możesz odnaleźć kierunek, który będzie najlepszą drogą do upragnionego sukcesu. Trzymaj się dzisiaj blisko Lwa i uważaj na porady Wodnika. Piątek może być dla Ciebie udanym dniem, pełnym niespodzianek.

Horoskop dzienny – Byk

Byku, Twoje działania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Być może za bardzo się starasz, a to przynosi odwrotne rezultaty. Postaw na większy luz i postaraj się tak wszystkim nie przejmować. Postaraj się ignorować uszczypliwe komentarze Raka.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta nie będą dzisiaj w najlepszym nastroju do imprezowania. Ktoś może jednak próbować zachęcić Cię do wzięcia udziału w zabawie, na co nie będziesz mieć ochoty. Nie bój się odmówić. Nikt nie będzie miał Ci tego za złe.

Horoskop dzienny – Rak

Rak poczuje ochotę na więcej wrażeń. Zaczniesz narzekać na nudę i zdecydujesz się to wszystko jakoś uatrakcyjnić. Nie możesz cały czas skupiać się wyłącznie na monotonnych, powtarzalnych czynnościach, bo w końcu zwariujesz. Postaraj się zrobić coś tylko dla siebie.

Horoskop dzienny – Lew

Lew musi nauczyć się słuchać. Ludzie wokół Ciebie będą mieli naprawdę dobre pomysły i tylko od Ciebie zależy jak i czy w ogóle je wykorzystasz. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nikt nie jest nieomylny i Ty również możesz popełnić błędy. Właśnie dlatego warto zweryfikować swoje decyzje, posiłkując się opinią innych.

Zobacz wideo Co Polacy sądzą o chodzeniu do wróżek i czy sami korzystają z ich porad?

Horoskop dzienny – Panna

Pannę czeka trudna rozmowa. Choć odwlekałaś/odwlekałeś ją jak mogłaś/mogłeś, nagle okaże się, że wcale nie będzie ona taka straszna. Twój rozmówca nie chce konfliktów i chciałby załatwić sprawę polubownie. I chociaż żadne z Was nie chce widzieć tego drugiego, osiągniecie porozumienie.

Horoskop dzienny – Waga

Waga podejmie dziś kluczowe decyzje. Część z nich może dotyczyć życia prywatnego, część pracy. Nie każdemu musi się spodobać to, co wybierzesz, ale nie miej poczucia winy. Musisz sobie uświadomić, że wszystkich nigdy nie zadowolisz. Ciesz się jednak, że postępujesz w zgodzie ze swoim sumieniem.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion zabłyśnie swoimi zdolnościami komunikacyjnymi. Bardzo możliwe, że porozumiesz się z kimś, do kogo nikt z Twojego otoczenia nie potrafił trafić. Spróbuj pokazać się z jak najlepszej strony, a zasłużysz sobie na uznanie i szereg dobrych słów.

Horoskop dzienny.Horoskop dzienny. zdjęcie ilustracyjne, Shutterstock

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec może się dzisiaj udać na owocne zakupy. Nieważne, czy zdecydujesz się usiąść przed komputerem i zrobić zamówienie online, czy jednak przejdziesz się po sklepach stacjonarnych, na pewno wyhaczysz jakieś niesamowite okazje. Uważaj jednak, by nie przesadzić z wydawaniem pieniędzy.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec utknie dziś w pracy. Niechciane obowiązki dogonią Cię w najmniej sprzyjającym momencie. Dłużące się zadania mogą Cię doprowadzać do białej gorączki. Ciesz się, że masz się do kogo zwrócić o pomoc. Pamiętaj, że wieczór przyniesie ulgę.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik nie powinien tak bardzo denerwować się na swojego partnera. Możesz doprowadzić do awantury, której będziesz później żałować. Zamiast o wszystko się wściekać, postaraj się zrozumieć swoją drugą połówkę. Być może jej spostrzeżenia są jednak słuszne?

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby będą zabiegane i bardzo zdeterminowane. Chętnie podejmiesz się dziś nowych, ciekawych inicjatyw. Możesz stać się dla kogoś inspiracją, a Twoje pomysły będą bardzo się wyróżniać. Wieczór spędzisz w miłym towarzystwie, nie będziesz narzekać na nudę.

Więcej o: