Włożył kamerkę do zmywarki i pokazał, co dzieje się w środku. "Będę myć naczynia ręcznie"

Co się dzieje w zmywarce podczas mycia naczyń? Jeśli wrzucimy ubrania do pralki, przez przeszklone okienko widzimy, w jaki sposób się piorą, ale w przypadku zmywarki nie mamy takiej możliwości. Jeden z internautów postanowił to sprawdzić i umieścił w zmywarce kamerkę.

W jaki sposób w zmywarce usuwany jest brud z naczyń? Ile faktycznie wody potrzebuje urządzenie, aby wykonać jeden cykl mycia? Z pewnością wiele z nas zastanawiało się nad tym, co dzieje się w zmywarce po zamknięciu drzwi. Użytkownik Instagrama postanowił to sprawdzić i do środka zmywarki włożył kamerę, dzięki czemu możemy zobaczyć, w jaki sposób myte są naczynia.

Zobacz wideo

Włożył kamerkę do zmywarki. Jak wygląda cykl mycia naczyń?

Na Instagramie użytkownik posługujący się nickiem Povsadventures umieścił nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda cykl mycia naczyń. Włożył do zmywarki kamerę, dzięki czemu możemy obserwować, w jaki sposób urządzenie myje naczynia. Film polubiło ponad 1,3 mln osób.

 

Dzięki nagraniu widzimy, jakie czynności po kolei wykonuje urządzenie i dokładnie zaobserwować, jak brud znika z naczyń. Zmywarki to niezwykle przydatne urządzenia, które ułatwiają nam codzienne życie, ale musimy pamiętać, że zużywają one sporo wody. Standardowa zmywarka zużywa jej, aż 10 litrów podczas jednego mycia, mniejsza i węższa około 8 litrów. Pamiętajmy więc, że jeśli decydujemy się ją włączyć, powinniśmy zapełnić ją całą i nie marnujmy wody na zużycie zaledwie kilku brudnych talerzy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Film obejrzało ponad 1,3 mln osób. "Nie wiedziałem, że chciałem to zobaczyć"

Internauci chętnie oglądają nagranie i wyrażają zaniepokojenie, ponieważ woda na nagraniu jest brązowa.

Nie wiedziałem, że chciałem to zobaczyć.
Teraz muszę włożyć kamerę do mojej i zobaczyć, czy woda też jest brązowa.
Już zawsze będę myć naczynia ręcznie. Dzięki za ten film.
Więcej o: