Agata Duda w USA pokazała nową fryzurę. Miało być modnie, ale nie wyszło? "Zrobiła sobie hełm"

Agata Duda pojechała z wizytą do Stanów Zjednoczonych. Uwagę mediów przykuła nie tylko oryginalna stylizacja, ale również nowa fryzura. Pierwsza Dama postawiła na lekko podgolonego boba.

Agata Duda wzięła udział w wydarzeniach UNICEF w Nowym Jorku. Prezydentowa postawiła na garsonkę i nową fryzurę, czyli wylakierowanego boba. Stylista fryzur Michał Musiał ma jednak pewne zastrzeżenia.

Zobacz wideo

Para prezydencka wybrała się na pięciodniową wizytę w USA. Prezydentowa pojawiła się na wydarzeniu UNICEF 

Andrzej i Agata Dudowie wybrali się do Stanów Zjednoczonych 16 września na pięciodniową wizytę. Prezydent brał udział między innymi w debacie Zgromadzenia i Rady Bezpieczeństwa ONZ, ale podczas wyjazdu prezydentowa także nie ma chwili odpoczynku. Agata Duda pojawiła się w Nowym Jorku na wydarzeniu UNICEF. Spotkanie, w którym brała udział, miało zwrócić uwagę na najmłodszych. Uczestnicy rozmawiali o jakości życia i bytu dzieci. Podczas wizyty w Nowym Jorku Agata Duda postawiła na modną garsonkę w pomarańczowym odcieniu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Nowa fryzura Agaty Dudy. "Użyła stanowczo za dużo lakieru"

Uwagę zwróciła nie tylko ciekawa stylizacja prezydentowej, ale także nowa fryzura. Stylista fryzur, Michał Musiał, zwraca uwagę, że podgolony i mocno lakierowany bob wyszedł z mody lata temu.

 

Jego zdaniem nikt, kto chce dobrze wyglądać, już się tak nie czesze, a współczesne boby nie są tak mocno wycięte na karku. — Uwagę zwraca również to, że Agata Duda użyła stanowczo za dużo lakieru. Zrobiła sobie hełm, który niepotrzebnie dodał jej lat. W tym przypadku jedynym ratunkiem jest zapuszczanie włosów. Długość sięgająca szczęki byłaby dla Agaty Dudy najlepsza — powiedział w rozmowie z Plotkiem.

Więcej o: