Tak wyglądał Filip Chajzer 20 lat temu. Ludzie nie wierzą w to, co widzą: "Pan odmłodniał"

Filip Chajzer pochwalił się na Instagramie rozpoczęciem studiów i pokazłą swój indeks sprzed lat. - Patrzę i nie wierzę... - przyznał. Na załączonym zdjęciu aż trudno go rozpoznać. Co za metamorfoza! - Z wiekiem jak wino", "Im starszy, tym młodszy" - komentują internauci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych prezenterów radiowych i telewizyjnych w Polsce. Rozpoznawalność przyniosła mu m.in. rola prowadzącego program "Dzień dobry TVN". Niewiele osób pamięta, że Filip Chajzer ma na swoim koncie niemałą metamorfozę. - Jeśli jest coś czego żałuję w życiu to faktu, że wziąłem się za siebie dopiero po 30stce... Ale lepiej późno, niż za późno - napisał kiedyś na Instagramie.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zdradza sekret sylwetki. "Jeśli chcesz mieć formę, mając 50 lat."

Filip Chajzer pokazał swój stary indeks. Jak wyglądał 20 lat temu?

Ostatnio Filip Chajzer opublikował na swoim profilu post, w którym poinformował obserwatorki i obserwatorów o tym, że po latach postanowił wrócić na studia. Przy okazji pokazał również indeks ze zdjęciem sprzed 20 lat. - Patrzę i nie wierzę... 20 lat temu zacząłem studia... Dokładnie 20 lat... W głowie ciągle dwadzieścia parę, ale no cholera indeks nie kłamie. Nigdy nie ukrywałem, że studiów za pierwszym podejściem nie skończyłem, praca pochłonęła mnie bez reszty. Ojciec do dziś patrzy na mnie bykiem... ZONKIEM właściwie. No to się zdziwi. Po 20 latach patrzycie na dumnego studenta psychologii. Facet trochę przeszedł i kiedyś może sam będzie mógł pomóc komuś zmienić życie - napisał.

 

Filip Chajzer znów zaskoczył metamorfozą

Pod postem Filipa Chajzera pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy pogratulowali prezenterowi i jednogłośnie przyznali, że zarówno na spełnianie marzeń, jak i naukę, nigdy nie jest za późno. - "Ja studia zaczęłam w wieku 32 lat, jako 38 latka mam mgr inż. przy dwójce dzieci i pracy zawodowej.. nigdy nie jest za późno na spełnianie siebie, swoich marzeń", "Na naukę nigdy nie jest za późno. Trzymam kciuki, do odważnych świat należy" - piszą. Ich uwadze nie uszło również zdjęcie, na którym widać, jak bardzo zmienił się Filip Chajzer od tamtego czasu.

Można powiedzieć, że teraz wyglądasz młodziej
Taki trochę papuśny na tym zdjęciu
Teraz miód malina
Ależ pan odmłodniał panie Filipie
Z wiekiem jak wino
Im starszy, tym młodszy

- komentują.

Więcej o: