Chłopiec z Polski wyszedł na ulicę w Chorwacji i chwycił za mikrofon. Wokół zebrał się tłum

Widzowie "Mam talent" i "The Voice Kids" doskonale wiedzą, kim jest Filip Płażalski. 12-latek niejednokrotnie zachwycał jurorów swoim głosem. Tym razem jednak wyszedł na ulicę w Chorwacji, żeby tam zaprezentować turystom swój talent. Jak mu poszło?

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Kiedy Filip Płażalski na przesłuchaniach do "The Voice Kids" wykonał  piosenkę z Pinokia "When You Wish Upon A Star", Agnieszka Chylińska stwierdziła, że chłopiec to "Ronaldo polskiej opery". Chłopiec hipnotyzuje swoim głębokim, operowym głosem. 

Zobacz wideo Tak Ciocia Liestyle reaguje na pytania o drugie dziecko. "Nie na miejscu"

"To, że ma ogromny talent do śpiewania, wiadomo nie od dziś"

Gdy chłopiec zaśpiewał na jednym z wesel "Ave Maria", zachwycano się w sieci: "To, że Filip ma ogromny talent do śpiewania, to wiadomo nie od dziś, ale to, że potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i roli, występując przed różną publicznością, może niejednego zaskoczyć. O tym możemy przekonać się, oglądając filmik, na którym Filip wykonał jeden z najpiękniejszych i wzruszających utworów — Ave Maria dla Pary Młodej. Jego występ trwał dłużej niż niejeden pierwszy taniec, a mimo to wydawać by się mogło, że dla gości ta chwila mogłaby trwać wiecznie". 

Zaśpiewał dla turystów w Chorwacji

Tym razem swoim głosem zachwycił turystów w Chorwacji. 12-latek, który wypoczywał z rodziną w Szybeniku, postanowił urozmaicić swoim śpiewem jeden z wieczorów. Chwycił za mikrofon i oczarował publiczność z różnych stron świata. "Mamy się kim chwalić. Brawo młody" - zachwycali się na Facebooku fani. Oto "O sole mio" w jego wykonaniu. Jak wam się podoba?

 
Więcej o: