Te znaki zodiaku dogadują się bez słów. Łączy ich prawdziwa przyjaźń do grobowej deski

Kontakt można utrzymywać z wieloma osobami, ale każda z nas ma w życiu kogoś, z kim dogaduje się najlepiej. Tym człowiekiem jest najlepsza przyjaciółka, która rozumie nas lepiej niż ktokolwiek inny. Czy wasza przyjaźń została zapisana w gwiazdach?

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Przez całe życie poznajemy mnóstwo ludzi. Z niektórymi od razu łapiemy dobry kontakt, a te relacje potrafią później trwać przez wiele lat. Niektóre znaki zodiaku mają podobne cechy, dzięki czemu rozumieją się lepiej niż z innymi. Czy ty i twoja przyjaciółka należycie do tego grona? Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Tyszka o przyjaźni w show-biznesie. Z Kożuchowską zna się 30 lat

Rak i Ryby. Emocje to ich drugie imię

Osoba spod znaku Raka to wrażliwa dusza. Zazwyczaj szybko wyczuwa czyjś nastrój i służy dobrą radą. Przyjaźń jest dla Raka bardzo ważna, dlatego często angażuje się w problemy swoich bliskich. Tego właśnie potrzebują melancholijne Ryby, które potrafią zamknąć się w sobie i rozmyślać nad różnymi sprawami. Z Raka czynią powiernika swoich sekretów. Ta para znaków zodiaku okazuje sobie nawzajem wsparcie i nie zostawia w potrzebie.

Lew i Bliźnięta. Rozkręcą niejedną imprezę

Bliźnięta to jeden z najbardziej towarzyskich znaków zodiaku. Zazwyczaj nie omijają żadnej imprezy i można liczyć na ich obecność na zaplanowanych spotkaniach. Lubią dużo mówić i zarażają wszystkich wokół pozytywną energią. Lew doskonale uzupełnia tę aurę, bo sam ma podobny charakter. Lubi być w centrum uwagi i nierzadko jest najgłośniejszy z całego towarzystwa. Ten duet to gwarancja świetnej zabawy i godzin rozmów na przeróżne tematy.

Byk i Panna. Myślą podobnie

Panna należy do osób, które twardo stąpają po ziemi. Zazwyczaj jest spokojna, potrafi odłożyć emocje na bok i rozsądkowo podchodzi do życia. Na swojego kompana potrzebuje osoby podobnej do siebie. Taki właśnie jest Byk: wytrwały w dążeniu do celu, opanowany, niekiedy poważny. W trudnych chwilach te znaki mogą na sobie polegać i wspólnie opracować najlepszą taktykę, jak poradzić sobie z jakimś problemem.

Więcej o: