Jak kultowe perfumy Scandal, ale za 29,99? Te są łudząco podobne. Miodowe, otulające, idealne na jesień

Otulająca miodowa słodycz, elegancja białych kwiatów i kobiecość owocowych akordów - to wszystko w kultowym zapachu Scandal. Teraz te same nuty zapachowe znajdziesz w kompozycji za 29,99.

W ostatnim czasie niemałe zainteresowanie wzbudzają perfumy, które nie tylko mieszczą się w budżecie każdej kobiety, ale także przypominają znacznie droższe, kultowe zapachy. I patrząc na nuty zapachowe nie sposób nie zauważyć podobieństw! Oto jeden z przykładów kultowego zapachu, który albo się kocha, albo nienawidzi.

To kultowy zapach na jesień. Scandal albo się kocha, albo nienawdzi

Wodę perfumowaną Scandal Jean Paul Gaultier z pewnością kojarzy większość kobiet. Kultowy już zapach znany jest ze swojej słodyczy, intensywności oraz wyrafinowanej miodowej nuty. To kompozycja pasująca zarówno młodym, jak i dojrzałym kobietom. Jest znakiem rozpoznawczym pewnej siebie osoby.

Nuty zapachowe: 

  • Nuty głowy: Czerwona pomarańcza, Mandarynka. 
  • Nuty serca: Miód, Gardenia, Kwiat pomarańczy, Jaśmin, Brzoskwinia. 
  • Nuty bazy: Wosk pszczeli, Karmel, Paczula, Lukrecja. 

Jak widać na pierwszy rzut oka, to mocny, nieco zadziorny i skomplikowany zapach, którego owocowe akordy przeplatają się z miodową słodyczą.

Albo się go wielbi, albo się go nie znosi.

Między innymi to możemy przeczytać o nim na portalu Fragrantica.pl. Jeśli jednak jesteś jego fanką, mam dla ciebie dobrą wiadomość - te same nuty zapachowe znajdziesz w znacznie tańszej kompozycji. 

 

Tanie, piękne i łatwo dostępne. Takie są perfumy La Rive

Podobieństwo zdradza już sam flakon. Scandal, jak na tak ekskluzywne perfumy (80 ml kosztuje około 400 złotych), ma prostą i skromną, dosyć toporną buteleczkę. W podobnej został zamknięty zapach La Rive Eternal Kiss. Ten również charakteryzują słodkie, miodowe akordy, które przeplatają się z nutami białych kwiatów i owoców. 

Nuty zapachowe: 

  • Nuty głowy: Czerwona pomarańcza, Mandarynka. 
  • Nuty serca: Miód, Kwiat pomarańczy, Jaśmin, Brzoskwinia. 
  • Nuty bazy: Wosk pszczeli, Karmel, Paczula, Lukrecja. 

Jak widać - podobieństwa nie kończą się na opakowaniu! Warto nadmienić, że za zapach Eternal Kiss zapłacimy około 30 złotych, a marka La Rive dostępna jest w popularnych drogeriach, na przykład Rossmann czy Natura. 

Perfumy La Rive mają wierną rzeszę fanekPerfumy La Rive mają wierną rzeszę fanek fot. drogerienatura.pl

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo
Więcej o: