Biedronka rzadko to robi! Wieloelementowy zestaw na lata kupisz teraz 26% taniej. Okazja też w Lidlu

Garnki są nieodłącznym elementem wyposażenia każdej kuchni. Nic więc dziwnego, że poro osób decyduje się na zakup całego zestawu garnków zamiast pojedynczych sztuk. W ofercie sklepów Biedronka, Lidl oraz Ikea znajdziesz różnorodne komplety w promocyjnych cenach.

Zestaw garnków to komplet naczyń do gotowania, który zawiera naczynia o różnych pojemnościach i przeznaczeniu. Składa się zazwyczaj z kilku elementów, od 3 do 10 elementów, a nawet więcej. Warto zainwestować w komplet garnków ze stali nierdzewnej, które są zwykle kompatybilne z wszystkimi rodzajami kuchenek, w tym kuchenkami indukcyjnymi.

Zobacz wideo "Nie jestem ogromną fanką przebywania w kuchni", czyli Paulina Krupińska... w kuchni DDTVN

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Biedronka: zestaw garnków z pokrywkami. Komplet 6 elementów sprawdzi się w każdej kuchni

Zestaw garnków z kolekcji "MG HOME" od marki Moderno to połączenie funkcjonalności i nowoczesności, dzięki czemu gotowanie będzie o wiele bardziej przyjemne i prostsze. Garnki dostępne w sieci sklepów Biedronka mają grube, wielowarstwowe dno, które absorbuje ciepło i zapobiega przywieraniu potraw. Każdy z nich posiada dopasowaną pokrywkę ze szkła hartowanego z systemem odparowywania. Ponadto ranty garnków zostały wykonane ze stali szczotkowanej, co zwiększa odporność na zarysowania i ułatwia mycie. Dzięki ergonomicznym uchwytom odpornym na nagrzewanie można uniknąć poparzenia, a wewnętrzna miarka pomaga łatwo odmierzać składniki. W zestawie znajdują się garnki o pojemności: 2,6 L, 3,6 L oraz 4,7 L.

zestaw garnkówzestaw garnków Biedronka

Lidl: Zestaw 3 garnków ze stali szlachetnej. Praktyczny komplet na wiele lat

W sieci sklepów Lidl dostępny jest zestaw trzech garnków do warzyw i mięsa wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Każdy garnek został wyposażony w odporną na wysoką temperaturę pokrywkę szklaną z wylotem pary, która umożliwia praktyczny podgląd procesu gotowania i zapewnia kontrolowane wydostawanie się pary. Ergonomiczne uchwyty boczne i gałki wykonane z izolującej żywicy fenolowej zapewniają bezpieczną obsługę. Komplet nadaje się do wszystkich typów kuchenek, również indukcyjnych, a nawet do piekarnika do temperatury do 150°C. Pojemności, które znajdziesz w zestawie to: ok. 1,2 L, 1,75 L oraz 2,6 L.

zestaw garnkówzestaw garnków Lidl

Ikea: Komplet garnków 4 sztuk garnków ze stali nierdzewnej. Ma elegancki design

Komplet garnków wykonanych ze stali nierdzewnej to opcja dostępna w sieci sklepów Ikea. Dno tworzy jedna warstwa aluminium znajdująca się pomiędzy dwiema warstwami ze stali nierdzewnej, dzięki czemu ciepło rozchodzi się równomiernie a ryzyko przypalenia i przywierania jest ograniczone. Produkt wykonany z tworzywa, które sprawia, że jest trwały i łatwy do utrzymania w czystości.

zestaw garnkówzestaw garnków Ikea

Patelnia jest z warstwą zapobiegającą przywieraniu potraw, przez co zmniejsza ryzyko przypalenia i jest łatwa do mycia. Stosowanie pokrywki podczas gotowania sprawia, że zawartość garnka gotuje się szybciej, dzięki czemu oszczędzasz czas, energię i pieniądze, zmniejszając jednocześnie swój wpływ na środowisko.

Więcej o: