Ten czajnik pokochają fanki designerskich sprzętów. "Piękny, zgrabny, najlepszy jaki miałam"

Czajniki elektryczne stanowią nieodłączny element wyposarzenia naszej kuchni. Często stoją one na blacie, w najbardziej widocznym miejscu. Oprócz funkcjonalności danego sprzętu, podczas dokonywania wyboru warto także zwrócić uwagę na jego wygląd.

Z czajnika elektrycznego korzystamy każdego dnia. Rano podczas parzenia kawy, czy wieczorem podczas przygotowywania herbaty do kolacji. To jeden z tych sprzętów, który przebywając w kuchni zawsze znajduje się w zasięgu naszego wzroku. Oprócz funkcjonalności, ważną cechą tego typu sprzętów jest także ich wygląd. Nie bez powodu sprzęty firmy Smeg cieszą się tak ogromną popularnością. To ich wyjątkowy design przyciąga i zachęca do kupna. Na rynku dostępnych jest jednak także wiele innych, doskonale wyglądających i funkcjonalnych czajników w znacznie niższych cenach.

Ten czajnik to gratka dla fanów praktycznych, niedrogich i estetycznych rozwiązań. Czajnik Tefal Loft spełni oczekiwania wielu

Czajnik elektryczny to jeden z najczęściej używanych domowych sprzętów AGD. Przy jego wyborze warto więc zwrócić uwagę na kilka istotnych cech, które będą wpływały na komfort jego użytkowania. Warto zwrócić uwagę na to, aby nasz sprzęt posiadał zabudowaną grzałkę (co ułatwi mycie i odkamienianie wnętrza czajnika), wskaźnik poziomu wody (dzięki czemu będziemy mogli zagotować tylko tyle wody ile potrzeba czy ogólny wygląd zewnętrzny urządzenia, który będzie wpasowywał się w estetykę naszej kuchni

Czajnik Tefal LoftCzajnik Tefal Loft Fot. media expert

Wszystkie z wymienionych powyżej cech znajdują się w czajniku Tefal Loft. Czajnik ten dostępny jest w dwóch opcjach kolorystycznych: bieli i czerni. Posiada białą prążkowaną obudowę oraz srebrne elementy. Jego wygląd inspirowany jest klasyczną brytyjską porcelaną śniadaniową, przez co staje się ozdobą niemal każdej kuchni. Dodatkowo sam sprzęt zbiera bardzo pozytywne opinie konsumentów. Podczas poszukiwań czajnika zdecydowanie warto zwrócić na niego swoją uwagę.

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 Wygląd się nie liczy? Być może zmienisz zdanie kiedy zobaczysz te dwie propozycje

Choć wygląd to nie wszystko, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze czajnika, to zdecydowanie wiele osób właśnie nim kieruje się przy wyborze domowego sprzętu. Nie chcemy bowiem każdego dnia korzystać ze sprzętu, który zwyczajnie nam się nie podoba. To właśnie z tego powodu wiele firm wypuszcza na rynek coraz to nowsze i ciekawsze formy, wzory czy kolory czajników. Z tego także powodu, czajniki, to jeden z niewielu sprzętów AGD, który możemy kupić w sklepach z dodatkami do domu takimi jak Homla czy Westwing. 

Czajniki elektryczneCzajniki elektryczne Fot. Westwing, mediaexpert

Jeśli więc wygląd jest tym, na co szczególnie zwracacie uwagę przy wyborze czajnika, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na dostępny w aż 5 wersjach kolorystycznych Czajnik Plissé (po lewej stronie na zdjęciu) dostępny na stronie westwing.pl lub czajnik Ballerina od marki Delonghi (po prawej stronie na zdjęciu).

Więcej o: