W tym jesiennym komplecie z Mohito każda figura wygląda bosko! Podobne są w H&M i Renee

Wiosną nosiliśmy kolorowe garnitury, latem zaś trendowe ażurowe komplety z krótkimi spodenkami. Jaki zestawy będą modne jesienią 2023? Te miękkie i otulające zestawy nie tylko idealnie wpisują się w sezonowe trendy, ale także wyglądają bosko na każdym rodzaju figury!

Letnie ubrania czas schować do pudełek. Początek jesieni to bowiem najlepszy czas na przygotowanie swojej garderoby na nowy sezon. Zmiana na chłodniejszą porę roku oznacza także lekkie zmiany w sezonowych trendach. Zapominamy już nieco o ażurowych letnich kompletach i przerzucamy się na cieplejsze opcje. 

Ten zestaw z Mohito to najbardziej trendowy komplet na jesień 2023! Będzie wyglądał idealnie na każdym rodzaju figury

Jesień to zdecydowanie czas, w którym chcemy aby nasze ubranie było ciepłe, miłe i otulające. Takie są właśnie są komplety, które już niedługo królować będą wśród sezonowych trendów. Zestawy składające się z ołówkowej spódnicy oraz sweterka o krótszym kroju, to modowy strzał w 10 na aktualny sezon. Warto mieć go w swojej garderobie. 

KompletKomplet Fot. Mohito

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Komplet z Mohito składa się z ołówkowej spódnicy długości midi oraz swetra o szerokim kroju z golfem. Krój spódnicy świetnie podkreśla nogi i biodra, natomiast sweterek o lekko oversizowym fasonie doskonale zakrywa brzuch i boczki. Propozycja ta świetnie sprawdzi się więc na każdym rodzaju figury.

Swetrowe komplety to świetna podstawa udanej jesiennej stylizacji

Gotowe zestawy stanowią świetną podstawę na prawdę udanych codziennych stylizacji. Wystarczy bowiem dobrać odpowiednie buty, torebkę czy biżuterię i możemy śmiało wychodzić na miasto lub do pracy. Komplety są więc doskonałą opcją dla wszystkich zapracowanych lub zabieganych osób, które pragną ubierać się modnie i wygodnie, bez marnowania czasu na komponowanie wymyślnych outfitów. Komplety to także modowe „koło ratunkowe" na dzień, w którym po prostu nie wiemy co na siebie założyć.

Swetrowe kompletySwetrowe komplety Fot. H&M, Renee

Swetrowe komplety w różnych wariantach kolorystycznych dostępne są m.in. w H&M oraz na stronie Renee.

Więcej o: