Pamiętacie Zuzię Skalską z "Niani"? Wyjaśniła, dlaczego zniknęła z show-biznesu

Choć zaskarbiła sobie wielką sympatię widzów, wcielając się w rolę Zuzi Skalskiej w serialu "Niania", Emila Stachurska wycofała się z mediów. Jak przyznała w wywiadzie z Plejadą, zrobiła to świadomie i nie chce mieć niczego wspólnego z show-biznesem.

Emilia Stachurska zagrała w "Niani", kultowym serialu nadawanym od 2005 do 2009 roku. Gdy miała zaledwie 8 lat, wcieliła się w rolę córki Maksymiliana Skalskiego. W tym roku kończy 26 lat i, mimo że aktorska kariera stała przed nią otworem, świadomie wycofała się z mediów. 

Zobacz wideo Joanna Krupa zdradza plany związane z dzieckiem. Będzie miała polską nianię?

Zyskała popularność, dzięki roli Zuzi Skalskiej. Nie wiązała przyszłości z aktorstwem

Urodziła się w Krakowie w 1997 roku. Od najmłodszych lat związana była z tańcem i śpiewem. Brała udział w programie "Od przedszkola do Opola", a także występowała w zespole "Kiepurki", ale dopiero rola w popularnym serialu przyniosła jej sympatię widzów.

 

Podczas wywiadu udzielonego "Dzień dobry TVN" przyznała, że nie wiązała przyszłości z karierą aktorską. — Zawsze szkołę, naukę, czy przyszłą karierę stawiam wyżej niż tę przygodę z telewizją — powiedziała. I chociaż po zakończeniu emisji serialu Emilia Stachurska próbowała sił na planach filmowych i zagrała między innymi w filmie "Bokser", ostatecznie zrezygnowała z aktorstwa.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Emilia Stachurska zrezygnowała z show-biznesu. "Bardzo cenię sobie prywatność"

Emilia Stachurska przyznała, że pracę na planie "Niani", wspomina bardzo ciepło, ale od pewnego czasu unika udzielania wywiadów i świadomie wycofała się z show-biznesu. — Wyjechałam za granicę i bardzo cenię sobie prywatność. (…) Obecnie staram się, by żadne informacje, które mogłyby skierować oczy czytelników czy internautów w moją stronę, nie były nigdzie zamieszczane — przyznała w rozmowie z "Plejadą".

Więcej o: