Te trzy znaki zodiaku często postrzegane są jako cwane. Lubią kombinować

Trzy znaki zodiaku można uznać za urodzonych cwaniaków. Zawsze wychodzą z opresji bez szwanku i często nie mają skrupułów, by wykiwać innych. Czym się kierują i co wpływa na ich spryt? Sprawdź, czy ty lub twoi bliscy należycie do tego grona.

Niektórzy wierzą, że na podstawie znaków zodiaku można określić nasze cechy. Okazuje się, że dotyczy to też osób, które z czasem mogą się okazać nieco cwane. Czy ty lub twoi bliscy należycie do tego grona? Nie zapomnij, by podchodzić do zabawy z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Cwane znaki zodiaku. Ryby

Ryby mogą być przyjaciółmi wielu, jednak zdarza się, że miewają skłonność przeinaczania faktów i koloryzowania tak, by wszystko obracało się na ich korzyść. Czasem przychodzi im to bez trudu, a zasługą jest wrodzona kreatywność. Może się zdarzyć, że będą na tyle cwane, iż łatwo przekonają innych do swojego zdania. Mogą emanować przy tym wdziękiem i charyzmą, która sprawia, że inni ślepo będą za nimi podążać.

Bywają przebiegłe. Bliźnięta

Bliźnięta czasemzdają sobie sprawę z wrodzonych umiejętności i cwanie je wykorzystują, by osiągnąć sukces w postaci awansu lub nawiązania relacji z kimś, kto początkowo podchodził do nich sceptycznie. Muszą jednak uważać, by przypadkiem nie wpaść we własne sidła, z których trudno będzie im się uwolnić. Jeśli masz w swoim otoczeniu osoby spod znaku Bliźniąt, możesz spróbować wyłapać cwane gierki. Uważaj, by nie okręciły sobie ciebie wokół palca.

Miewa skłonność do manipulacji. Panna

Niektóre Panny uwielbiają przewodzić grupie zupełnie tak, jak Barany i Lwy. Nie mają problemów w zarządzaniu innymi i dzięki swojej charyzmie szybko zyskują uznanie, akceptację i zaufanie. Muszą jednak uważać, by nie pogrążyć się za mocno w sukcesie i nie okazać skłonności do manipulacji, które mogą im towarzyszyć podczas podejmowania decyzji.

Więcej o: