3 najmodniejsze fryzury, a jedno urządzenie. To najbardziej pożądana rzecz sezonu 2022/3

Jedno urządzenie, a przynajmniej trzy najmodniejsze uczesania sezonu. Na punkcie suszarko-lokówki oszalały kobiety na całym świecie. Jest praktyczna, wygodna i nie musi być droga! Oto kilka przykładów.

Trendy "fryzurowe" na jesień 2023. To najmodniejsze uczesania sezonu

Ciężko nadążyć za coraz to szybciej pojawiającymi się trendami "fryzurowymi". Nowe koloryzacje i stylizacje, a także najróżniejsze urządzenia i akcesoria potrzebne do odpowiedniego ułożenia włosów, mogą przytłoczyć. Jeśli jednak jesteś zdeterminowana, aby swoją ulubioną fryzurę (lub kilka) doprowadzić do perfekcji, warto wiedzieć, co sprawdzi się najlepiej. Oto przykład takiego urządzenia.

 
Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Fryzura typu blow out. Tak się teraz czeszą it-girls

Pełna objętości, niesamowicie kobieca i bardzo nonszalancka fryzura, tzw. "blow out", to wymarzony efekt zarówno posiadaczek krótkich, jak i długich włosów. Na szczęście jest też banalnie prosta, jeśli ma się do dyspozycji odpowiednie urządzenie. A jest nim suszarko-lokówka. Suszarka z dołączonym do kompletu wałkiem-szczotką to proste, zdrowe i szybkie rozwiązanie na maksymalną objętość. Wiralem stał się model Dyson, ale ponieważ kosztuje prawie 3 tysiące, popularność zyskują znacznie tańsze zamienniki, np. suszarko-lokówka Remington Keratin Protect za niespełna 200 złotych czy wyprzedawany model Babyliss za 209 złotych. 

Suszarko-lokówka Babyliss to jeden z popularnych zamienników ikonicznego DysonaSuszarko-lokówka Babyliss to jeden z popularnych zamienników ikonicznego Dysona fot. mediaexpert.pl

Fryzura w stylu old money. To kolejne zastosowanie lokówko-suszarki

Schludna, dziewczęca i szybka fryzura w luksusowym stylu "old money"? To również jest w zasięgu ręki, jeśli tylko masz do dyspozycji suszarko-lokówkę lub klasyczną prostownicę. Włosy z zawiniętymi końcówkami, czy to do środka, czy na zewnątrz, są niedocenianym uczesaniem, które królowało w latach 90. Wygląda schludnie, idealnie pasuje do stylu biznesowego, a nie zajmuje dużo czasu. Lokówko-suszarka jak wyżej sprawdzi się do tego idealnie, ale wystarczy również klasyczna suszarka o mocnym nawiewie wraz z okrągłą szczotką, prostownica (o tych, które nie niszczą włosów przeczytasz TUTAJ) lub elektryczna szczotka prostująca włosy. Ta ostatnia da bardzo naturalny efekt, a model marki Remington jest za 149 złotych. 

Szczotka prostująca włosy to sposób na schludne i naturalne uczesanieSzczotka prostująca włosy to sposób na schludne i naturalne uczesanie fot. euro.com.pl

Hollywoodzkie fale w mig? Ten sprzęt nie zawodzi

Hollywoodzkie fale - delikatne, eleganckie i pełne klasy - to modne uczesanie, które nie wychodzi z mody. Pasują zarówno na co dzień, jak i specjalne okazje, a wykonasz je na każdej długości włosów. To kolejna fryzura, w której niekoniecznie niezbędna, ale zdecydowanie pożądana okaże się suszarko-lokówka. Dzięki niej zaoszczędzisz czas i nie nadwyrężysz kondycji włosów. W klasycznej wersji możesz się także posłużyć wałkami, papilotami lub modnym teraz sposobem nawinięcia włosów na pasek od szlafroka. Jednakże, jeśli ogranicza cię czas, z pomocą przychodzą także specjalne lokówki-różdżki lub automatyczne lokówki. To wygodne i intuicyjne urządzenia, które nie zajmują dużo miejsca, są budżetowe, a uratują cię w niejeden kryzysowy dzień, w którym włosy nie chcą współpracować. Podobnie jak lokówko-suszarki, przy wyborze tych urządzeń również możesz przebierać w markach: Remington, Babyliss czy Philips.

Łatwe w obsłudze, tanie i skuteczne lokówki-różdżki to sposób na najmodniejsze loki sezonuŁatwe w obsłudze, tanie i skuteczne lokówki-różdżki to sposób na najmodniejsze loki sezonu fot. philips.pl

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: