Tiktokerka schudła ponad 30 kilogramów. Przestrzegała tylko 3 prostych zasad

Zrzucenie zbędnych kilogramów spędza niektórym osobom sen z powiek - zwłaszcza wtedy, gdy żyją oni w przekonaniu, że aby schudnąć, należy przestrzegać restrykcyjnych diet i wykonywać wycieńczające treningi. Tymczasem popularna tiktokerka pokazuje, że jest wręcz odwrotnie. Kobiecie udało się zrzucić ponad 30 kg. Przestrzegała przy tym jedynie trzech prostych zasad.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jest wiele osób, które marzą o zrzuceniu zbędnych kilogramów - nie każdy jednak wie, jak się za to zabrać. Właśnie dlatego pewna tiktokerka postanowiła, że na swoim koncie będzie publikować głównie materiały na temat zdrowego stylu życia. Kobieta pragnie również udowodnić innym internautom, że schudnięcie wcale nie wiąże się z rygorystyczną dietą, liczeniem kalorii i ciężkimi treningami. 

Zobacz wideo Jak wygląda dieta Wojciechowskiej na krańcu świata? Stawia na sprawdzone danie. Szczególnie w Afryce

Małżeństwo przeszło razem ogromną metamorfozę

Kiki Nelson to popularna influencerka, która na swoich profilach w mediach społecznościowych publikuje materiały poświęcone przede wszystkim zdrowemu stylowi życia. Pewnego dnia wraz ze swoim mężem postanowili, że nadszedł czas na zmiany. W rezultacie w ciągu 14 miesięcy kobieta zrzuciła aż 30 kilogramów. Jej partner również przeszedł ogromną metamorfozę. Okazuje się, że wystarczyło przestrzegać trzech prostych zasad. 

 

Czy da się schudnąć, jedząc mniej?

Kiki Nelson stała się dla niektórych internautów wzorem do naśladowania; napisała nawet poradnik o tym, jak schudnąć, jedząc więcej. Jak wiadomo, niektóre posiłki - choć wydają się spore pod kątem objętości - mają mniej kalorii niż niewielki baton ze względu np. na ilość warzyw. Influencerka na każdym kroku podkreśla bowiem, że je dużo i przede wszystkim smacznie. Wśród rad, które przekazuje swoim obserwującym, pojawiają się m.in. te trzy proste zasady:

  • Zmiana diety z wysokobiałkowej na węglowodanową, której bazą są niskotłuszczowe rośliny,
  • Przestrzeganie zasady 50/50 - połowę talerza zajmują warzywa i dodatki, a drugą połowę produkty węglowodanowe, takie jak makarony, kasze, ryż czy ziemniaki,
  • Włączenie do codziennej aktywności 30/40-minutowy spacer.
Więcej o: