Małgorzata Rozenek-Majdan w luksusowej stylizacji. Wszyscy patrzą na płaszcz! "Szyk i klasa"

Małgorzata Rozenek-Majdan zna się na modzie jak mało kto! W ostatnich dniach zachwyca fanów swoimi stylizacjami na Fashion Weeku w Mediolanie. Na pokaz marki Luisa Spagnoli wybrała fuksjowy płaszcz. "Boski" - komentują fanki.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia bawić się modą. W 2021 roku zdecydowała się przerodzić swoją pasję w biznes i otworzyła markę modową Mrs. Drama. Nazwa nie jest przypadkowa. "Moi najbliżsi nazywają mnie często „pani drama"" - tłumaczyła później. Jako kreatorka mody pojawia się często na wydarzeniach branżowych. Tym razem można było ją spotkać na Fashion Weeku w Mediolanie. Fanów szczególnie zachwycił fuksjowy płaszcz, który uzupełniał jej stylizację w niedzielę. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o malkontentach z Instagrama, którzy przyczepiają się do wszystkiego. "Z hejtem jest jak z niechcianym prezentem"

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca stylizacją w Mediolanie

Na pokaz włoskiej marki Louisa Spagnoli Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała czarne spodnie typu bootcut z wysokim stanem. To model, który jest kompromisem pomiędzy spodniami z prostymi nogawkami a dzwonami. Dopasowane na udach i rozszerzone na dole wspaniale wysmuklają sylwetkę. Zestawione z czarnym golfem bez ramion, czarnymi długimi rękawiczkami i czekoladowymi butami na platformie tworzyły elegancką całość. Jednak to płaszcz, który narzuciła na stylizację, skradł całe show.

 

Fuksjowy płaszcz Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na wełniany fuksjowy płaszcz oversize. Model, który wybrała, ma długość do kostek i obszerne kieszenie. "Kolor płaszcza obłędny. Na szare i bure jesienne dni, zbawienny!", "Boski płaszcz", "Piękny kolor", "Szyk i klasa", "Pokaz mody nie równa się z pani ubiorem!" - pisały fanki. Podobny model można dostać w sieciówkach. W Only kosztuje 349,99 zł, a Marc O'Polo 1484 zł. 

Nie zabrakło jednak uszczypliwych komentarzy. "Właśnie jestem w słonecznej Italii i ugotowałabym się w takich ubraniach. Aż boję się myśleć, co tam się pod tymi ubraniami dzieje w taki upał" - czytamy w jednym z komentarzy. 

Więcej o: