Ma rozszczepiony język i pokazała jak je makaron. "Błagam, wymażcie mi to z pamięci"

Dla wielu osób już same tatuaże albo piercing to zdecydowanie za dużo do przełknięcia. A co dopiero mówić o modyfikacjach ciała. Ci, którzy je mają, raczej wiele sobie z tego nie robią, a wręcz chętnie je eksponują. Czasem jednak i dla osób bardziej liberalnych, takie widoki to za wiele.

Modyfikacje ciała to dziś żadna nowość, choć wciąż osoby, które się im poddają, wzbudzają spore zainteresowanie. Najpopularniejszą taką zmianą w ciele jest tak zwany język węża, czyli rozszczepienie języka. Język to dość "utalentowany" narząd mięśniowy, który pomaga nam jeść: podsuwa jedzenie między zęby, wysuwa się, przekręca. Niektórzy potrafią złożyć go w rurkę, okręcać na boki, a nawet ułożyć w kwiatek. Jednak trik, który zaprezentowała pewna kobieta, wzbudza znacznie większą sensację, niż rurka czy kwiatek. 

Zobacz wideo Czy nauczyciel może mieć tatuaże? "Moi uczniowie zareagowali dobrze"

Jak jeść makaron, gdy ma się "język węża"?

Na tiktokowym profilu użytkowniczki Vii Duquette pojawiło się nagranie, w którym pokazuje, jak je makaron. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ma "język węża". W dodatku nie jest to sama jego końcówka, jak to się zwykle zdarza. Wiele osób zwróciło uwagę na to, że rozszczepienie jest bardzo głębokie. Nic więc dziwnego, że nagranie zainteresowało ponad 260 tysięcy użytkowników platformy. 

"Ziemia to przerażające miejsce"

Widzimy na nim, jak kobieta podsuwa do ust widelec z porcją długiego makaronu, który można znaleźć w chińskich zupkach typu instant. Następnie otwiera usta, wysuwa język i chwyta nim makaron tak, jakby go obejmował. Powiedzieć, że ten widok nie robi wrażenia, to jak nic nie powiedzieć. Świadczą o tym wypowiedzi zszokowanych użytkowników TikToka, które pojawiły się w sekcji komentarzy. 

Błagam, wymażcie mi to z pamięci!
Słyszę krzyk każdej jednej duszy, która to zobaczyła.
To wygląda, jak mały językowy przytulasek.
Nie byłem gotowy na to, co zobaczyłem...
Jesteś tam Boże? Jestem gotowy, by wrócić do domu. Ziemia to przerażające miejsce

- czytamy. 

Więcej o: