Trzy znaki zodiaku mogą zyskać przy bliższym poznaniu. Początkowo nieśmiałe, później zaskakują energią

Faktem jest, że niektórzy zyskują dopiero przy bliższym poznaniu. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że może być to związane ze znakiem zodiaku. Zanim ocenisz po okładce, sprawdź, jakie są motywy działań tych osób. Znasz kogoś, kto znajduje się w tym gronie?

W ciągu życia spotykamy na swojej drodze wiele osób. Z niektórymi nawiązujemy więź dopiero po jakimś czasie i później nie potrafimy zrozumieć, dlaczego od samego początku nie zapałaliśmy do nich sympatią. Okazuje się, że może mieć to związek ze znakiem zodiaku. Które trzy znaki w horoskopie zyskują przy bliższym poznaniu? Pamiętaj, by do opisów podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Zyskuje przy bliższym poznaniu. Lew

Początkowo niektórzy mogą uznać Lwa za nieco zarozumiałego. Wszystko ze względu na to, że nie kryje się ze swoimi ambicjami i otwarcie mówi o celach i osiągnięciach. Jeśli poznasz go lepiej, możesz zauważyć, że działania, które podejmuje, zawsze łączą się z ciężką pracą, a sukces nie bierze się z niczego. Pod skorupą osoby spod znaku Lwa mogą okazać się też czułe i oddane bliskim.

Może wytknąć każdy błąd. Skorpion

Już chwilę po poznaniu Skorpiona może się okazać, że czepia się nawet najmniejszych niedociągnięć. To może zniechęcić do przyjaźni, jednak z czasem zauważysz, że Skorpion nie robi tego po to, by zaburzyć twoje działania. Zazwyczaj w nietypowy sposób starają ci się pomóc, by kolejne przedsięwzięcia kończyły się z o wiele lepszym rezultatem, a nawet bezbłędnie. Jeśli nawiążesz przyjaźń ze Skorpionem, możesz być pewna, że będzie w stanie wiele poświęcić.

Wydaje się cichy i zdystansowany. Koziorożec

Wiele osób po poznaniu Koziorożców szybko zauważa, że unikają konfliktów, są spokojne i rzadko zabierają głos w towarzystwie. Tworzy to wokół nich otoczkę zamknięcia w sobie. Jeśli kłócisz się z kimś, Koziorożec raczej nie opowie się po żadnej ze stron i zaskoczy cię milczeniem. Nie znaczy to jednak, że nie jest dobrym przyjacielem. Osoby spod tego znaku sam na sam udzielą świetnej rady i nie zostawią cię w potrzebie.

Więcej o: