Dzieli ich 10 lat. O swoim związku piosenkarka słyszy, że "nic z tego nie będzie"

Majka Jeżowska wychodziła za mąż dwa razy. Przez 20 lat była też w nieformalnym związku z Dariuszem Staśkiewiczem. Od kilku lat jej partnerem jest młodszy o dekadę Dariusz Kotarski. W podcaście Katarzyny Zdanowicz gwiazda opowiedziała nieco więcej o łączącej ich relacji.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Majka Jeżowska jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 45 lat. Wylansowała takie przeboje jak "Najpiękniejsza w klasie" czy "A ja wolę moją mamę". Gdy miała 20 lat, wyszła za mąż za Janusza Komana. Powitali na świecie syna, jednak ich związek nie przetrwał i rozstali się po niespełna roku. W 1982 roku piosenkarka znów wzięła ślub. Jej wybrankiem był Tom Logan, jednak ten związek również nie przetrwał.

Zobacz wideo Majka Jeżowska o pracy z Bartoszem Gelnerem na planie "Pokolenia Ikea". To ona wymyśliła TO zdanie

Majka Jeżowska i Dariusz Kotarski. Są razem od 7 lat

Przez kolejne 20 lat piosenkarka była związana z Dariuszem Staśkiewiczem. Rozstali się w 2015 roku, a przyczyną miało być wypalenie uczucia. Rok później Jeżowska podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami z nowym partnerem: Dariuszem Kotarskim.

Jest on 10 lat młodszy od Majki i pracuje jako wizażysta gwiazd. Ich relacja trwa do dziś. W podcaście Katarzyny Zdanowicz gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy. - Bardziej chodzi o takie dopasowanie duchowe, mentalne, taka symbioza, która nie patrzy na to, ile kto ma lat. To w wieku dojrzałym chyba jest najważniejsze - wyznała cytowana przez "Vivę!".

 

Między nimi jest 10 lat różnicy. Słyszą nieprzychylne komentarze

Artystka uważa, że w show-biznesie jest sporo związków z taką różnicą wieku i są one udane. - Dzisiaj dla młodych mężczyzn wiek nie jest żadną przeszkodą: dla mężczyzn spełnionych, takich, którzy wiedzą, kim są. Oczywiście słyszę "o, zobaczysz, nic z tego nie będzie". W drugą stronę to też działa - powiedziała.

 

Jeżowska nie planuje już jednak kolejnego zamążpójścia. - Ja już swoje przeżyłam, byłam trzy razy mężatką, urodziłam dziecko, jestem babcią i jestem spełniona. Nie mam potrzeby budowania związku, bo już to przerobiłam na dwóch kontynentach - przyznała w jednym z wywiadów.

Więcej o: