Bez hasła i lusterka wie, co jej chłopak przegląda na telefonie. Jej sposób zaskakuje

Pewna tiktokerka pokazała nietypowy trik na to, jak podejrzeć, co druga osoba robi na telefonie. I to bez hasła, żadnych dodatkowych przedmiotów czy podglądania przez ramię. Jej pomysł, choć niecodzienny, okazał się dość skuteczny, a ponadto wywołał lawinę komentarzy. Na czym polegał?

Lily to tiktokerka, która w sieci dzieli się z internautami swoją codziennością, różnymi trikami, zabawnymi nagraniami czy wyzwaniami, których się podejmuje. Niedawno opublikowała nagranie z nietypowym, acz skutecznym sposobem na to, jak bez problemów i podejrzeń podpatrzeć, co na telefonie robi inna osoba. Czego użyła?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Figurski o podejściu do zdrady. Jego zdaniem można ją wybaczyć?

Pokazała jak sprawdzić, co partner robi na telefonie. Czego użyła?

Związek w ogromnej mierze powinien opierać się między innymi na zaufaniu. Niestety zdarzają się sytuacje, w których może ono zostać w jakiś sposób nadszarpnięte, przez co pojawia się niepewność i chęć sprawdzenia drugiej osoby. Nieliczni w tym celu starają się podejrzeć telefon. Niektórzy posuwają się do fortelu, inni podstępem zdobywają hasło do odblokowania urządzenia. Pewna tiktokerka pokazała znacznie łatwiejszy, a przy tym skuteczny sposób na to, jak to zrobić. By z niego skorzystać, nie potrzebowała niczego, poza manicure.

Nietypowy sposób na podejrzenie telefonu drugiej osoby. "Czas sprawdzić"

Nagranie, którym podzieliła się w sieci, zostało obejrzane już niemal 3 miliony razy, oraz polubiło je ponad 478 tysięcy osób. Na czym polega jej prosty trik? Leżąc tuż obok swojego partnera zajętego przeglądaniem telefonu, wysunęła w jego kierunku palec z umalowanym paznokciem. Zrobiła to w taki sposób, by znalazł się on tuż przed ekranem urządzenia. W ten sposób wszystko, co się na nim pojawiało, odbijało się w błyszczącym lakierze.

Pod filmem pojawiło się ponad 1500 komentarzy. Internauci gratulowali twórczyni pomysłowości, inni proponowali jeszcze skuteczniejsze rozwiązania, nie brakowało także takich, którzy do triku podeszli z dystansem i poczuciem humoru.

To jeszcze efekt lustra i po sprawie
Od teraz koniec z matowymi
Czas sprawdzić

- możemy przeczytać. Nie zapomnij, że zazwyczaj, zamiast sztuczek i trików, lepiej postawić na szczerą rozmowę, a podglądanie prywatnych rozmów i innych treści zdecydowanie nie należy do chlubnych rozwiązań.

Więcej o: