Weszła na strych i znalazła rzeczy mamy. Potem nagrała filmik

Jedna z użytkowniczek TikToka odkryła na strychu rzeczy swojej mamy. W krótkim filmiku na TikToku Bethany zaprezentowała swoje znaleziska. "Klimat jak w Mamma Mia" - zachwycali się internauci.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Młode pokolenie zachwyca się ubraniami i przedmiotami, które leżą zapomniane w domach ich rodziców i dziadków. "Zetki" szukają ubrań vintage na strychach i często dają im nowe życie. Na TikToku pojawia coraz więcej nagrań, na których prezentują swoje znaleziska. Tym razem Bethany zapozowała w ubraniach, które jej mama nosiła w młodości. 

Zobacz wideo Ada Fijał grzmi: Mam nadzieję, że w końcu będziemy normalnym, europejskim krajem

Pokazała, co jej mama nosiła w młodości

Na kilkusekundowym nagraniu widzimy, jak TikTokerka zmienia stylizacje. Najpierw pozuje w luźnym t-shircie z logiem The Rolling Stones. Charakterystyczne usta to najbardziej słynny symbol graficzny w muzyce.

"Język miał reprezentować antyautorytarne podejście zespołu, wielkie usta Micka, a także budzić oczywiste seksualne skojarzenia. Zaprojektowałem to logo w taki sposób, by dało się je łatwo reprodukować, a także by - w moim zamierzeniu - mogło przetrwać próbę czasu" - opowiadał jego autor John Pasche. Do dziś w sieciówkach można znaleźć podobne koszulki. 

Rzeczy, które nie wychodzą z mody

Kolejnymi rzeczami, które znalazła Bethany jest luźna niebieska koszula, crop top na jedno ramię i szorty z wysokim stanem. Później zaprezentowała sukienkę kopertową w modnym oliwkowym kolorze. Następna stylizacja to kwiatowa spódnica maksi, którą porównywano do stylu Phoebe Buffay z kultowego serialu "Przyjaciele". 

Na koniec pojawiła się przeźroczysta tunika z długimi rozszerzanymi rękawami. To ona najbardziej skradła serca widzów. "Ostatnia jest przesłodka", "Klimat jak w Mamma Mia", "Wspaniale wyglądasz we wszystkim"  - czytamy w komentarzach. Nagranie pokazuje, że są elementy garderoby, które nigdy nie wychodzą z mody! 

Więcej o: