Znienawidzony przez wielu styl powraca! Kiedyś nosiłyśmy takie spodnie, dziś torebki. Będą hitem jesieni?

W tym stylu nosiłyśmy kiedyś spodnie, a dziś wybieramy torebki, które choć małe, to pomieszczą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Mimo, że styl ten nie cieszył się wielkim powodzeniem jeszcze parę lat temu, to teraz zaliczył wielki powrót. Będzie kolejny hit?

Kiedyś spodnie w tym stylu nosiła Danuta Stenka, czy Joanna Brodzik. Potem w latach 2000, kochały je wszystkie kobiety. I choć może model ten nie jest najbardziej kobiecy, to ostatnio powrócił do łask. Spodnie w tym stylu pokochało także młodsze pokolenie, jednak zauważyć można, że obecnie zamiast spodni, wybieramy w tym stylu torebki. 

Moda na cargo - choć już nie na spodnie 

Styl cargo to połączenie luzu z odrobiną militarnego charakteru. Ciężkie spodnie z kieszeniami, choć królowały we wczesnych latach 2000, powróciły także w ubiegłym sezonie. I choć model ten ma wielu przeciwników, to właśnie ten styl był motywem przewodnim w ostatnim czasie. 

Przeczytaj także: Ta marynarka z Top Secret to prawdziwa perełka na jesień. Podobne w Mohito i Sinsay

Jednak czas ciężkich i mało kobiecych spodni powoli przemija. Nie oznacza to jednak, że żegnamy się ze stylem cargo. Wręcz przeciwnie! W sezonie jesiennym nadal będzie rządzić tyle, że w dodatkach! Mowa oczywiście o torebkach w stylu cargo, które biją ostatnio rekordy popularności. 

Moda na cargo nie przemija - trwa w odmienionej wersji 

Torebki cargo to teraz hit! Podobnie jak wcześniej spodnie, wyróżniają się one mocnym charakterem i wieloma kieszeniami. Właśnie dlatego lista ich fanek jest długa - modele te, nie tylko są bardzo stylowe, ale także bardzo pakowne!

 

Torebki w stylu cargo są zarówno małe, jak i większe, dlatego każda z nas może znaleźć swój idealny model. Małe torebki swoim charakterem nawiązują do słynnego modelu "bagietki" lub kontrowersyjnej "nerki", która w tym sezonie podbiła wybiegi największych domów mody. 

 

Większe modele to połączenie mody ulicznej i elegancji. Szykowny fason sprawia, że torebkę w stylu cargo możemy zabrać ze sobą do pracy, czy na ważne spotkania, a jednocześnie dzięki jej nowoczesnej prezencji, świetnie sprawdzi się przy stylizacjach codziennych. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: