W Biedronce już są! Znicze i stroiki na Wszystkich Świętych 2023 od 2,49 zł. Podobne ma Kaufland

Stroiki na cmentarz wyrażają naszą pamięć i tęsknotę za osobami, które odeszły. Wszystkich Świętych 2023 już niedługo. Wiele z nas wcześniej zaopatruje się w znicze na cmentarz i wiązanki. Podpowiadamy, w jakich sklepach kupimy je najtaniej.

Wraz z nadchodzącym świętem Wszystkich Świętych 2023 rozglądamy się po sklepach w poszukiwaniu zniżek i promocji, aby kupić znicze na cmentarz i stroiki. W jednym z najpopularniejszych marketów pojawiła się ciekawa promocja. Biedronka przygotowała specjalną ofertę na Wszystkich Świętych 2023. Podobne znajdziemy w sieci sklepów Kaufland i Carrefour.

Zobacz wideo Wszystkich Świętych 2022. Drożyzna dotarła na cmentarze? Emeryci: Nie narzekamy, nie płaczemy

Od 25 września trwa promocja. Biedronka ze specjalną ofertą na Wszystkich Świętych 2023

W sieci sklepów Biedronka znajdziemy znicze na cmentarz. W obowiązującej od poniedziałku 25 września ofercie pojawiły się znicze szklane w wielu rozmiarach i wersjach. W atrakcyjnej cenie kupimy wkłady i znicze elektryczne, a także stroiki na cmentarz — sztuczne wiązanki w wazonie lub donicy, a także elementy do stworzenia własnych kompozycji, jak bukiety, sztuczne kwiaty i gałązki.

Wsystkich Świętych w BiedronceWsystkich Świętych w Biedronce https://www.biedronka.pl/pl/press,id,i17bl5ho8,title,okazje-tygodnia-od-25-09#page=1

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Oferta sieci sklepów Kaufland na Wszystkich Świętych 2023. Znicze na cmentarz i wkłady

W Kauflandzie znajdziemy szeroką ofertę zniczy i wkładów. Znicze na cmentarz są w wielu rozmiarach i kształtach, a czas palenia wynosi od 10 do nawet 120 godzin. Znajdziemy także znicze elektryczne i wkłady LED. 

Znicze KauflandZnicze Kaufland https://leaflets.kaufland.com/pl-PL/PL_pl_KDZ_1025_PL38-LFT/view/flyer/page/60

Stroiki na Wszystkich Świętych 2023. Duży wybór w Carrefour 

W sieci sklepów Carrefour znajdziemy stroiki na cmentarz. W ofercie znajdziemy kilka kompozycji kwiatowych w donicach lub wazonach, a także pojedyncze kwiaty, które mogą posłużyć do stworzenia własnych kompozycji. W Carrefour kupimy także znicze na cmentarz w atrakcyjnych cenach i wielu wersjach. 

Znicze na cmentarzZnicze na cmentarz https://www.carrefour.pl/promocje/gazetka-promocyjna/4744?page=2

Więcej o: