Zapomnij o plączącym się kablu. Te nowoczesne słuchawki to wygoda na najwyższym poziomie

Coraz więcej osób korzysta z nowoczesnych słuchawek bezprzewodowych. Nic dziwnego, są niewielkie, a problem z ciągle plączącymi się kabelkami można uznać już za przeszłość. Słuchawki bezprzewodowe douszne są wygodne i idealne do każdej aktywności. Wybrałam modele 3 marek.

Słuchawki bezprzewodowe od Samsung Galaxy Buds2

Nowoczesne słuchawki dokanałowe bezprzewodowe ma w swojej ofercie Samsung. Modele Samsung Galaxy Buds 2 to niewielkie, lekkie słuchawki, które świetnie nadają się do różnych aktywności. Mają zaawansowane rozwiązania, które sprawiają, że jakość dźwięku będzie odpowiadać nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

słuchawki Samsung Galaxy Buds 2słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 fot. mediaexpert.pl

W słuchawkach Samsung Galaxy Buds2 zastosowano dwudrożne głośniki, dzięki którym można cieszyć się muzyką w pełni, każdym dźwiękiem twojej ulubionej piosenki. Z innymi urządzeniami można łączyć się za pomocą technologii Bluetooth. W słuchawkach zastosowano też aktywną redukcję szumów, a budowa słuchawek została tak zaprojektowana, aby były wygodne. Klasyczne słuchawki są grafitowe, ale można też wybrać inny kolor: czarny, fioletowy, zielony lub biały.

Słuchawki od Apple. Kultowe AirPods 

Oczywiście każdy chyba kojarzy słuchawki bezprzewodowe Apple. To urządzenia nowoczesne, które ceni wielu wielbicieli technologii. Warto zwrócić uwagę na słuchawki Apple AirPods II. Są przeznaczone do telefonów, a także innych produktów marki Apple, czyli iPhone, iPad, iPod. To bezprzewodowe słuchawki dokanałowe, które są lekkie i wygodne, minimalistyczne, w białym kolorze.

Jakość dźwięku jest na wysokim poziomie, a zasięg to aż ich działania to aż 10 metrów. Łączą się za pomocą Bluetooth, ale są też wyposażone w technologię True Wireless, która zapewnia jeszcze lepszą jakość dźwięku. Przydatny jest również czujnik ruchu: słuchawki wyłączają się gdy wyjmiesz je z ucha. Chcesz zmienić piosenkę? Wystarczy tylko stuknąć dwa razy w słuchawkę.

słuchawki Apple Airpods IIsłuchawki Apple Airpods II fot. mediaexpert.pl

Słuchawki Bang & Olufsen. Wysoka jakość, ciekawy design

Warto też zwrócić uwagę na słuchawki douszne mniej znanej marki Bang & Olufsen. Ten duński brand z tradycjami (marka ma już prawie 100 lat) stawia na wysoką jakość produktu połączoną z ciekawym designem. W ich ofercie dostępne są eleganckie słuchawki dokanałowe Bang & Olufsen Beoplax EX w złotym i czarnym kolorze.

słuchawki Bang & Olufsensłuchawki Bang & Olufsen fot. mediaexpert.pl

Mają ergonomiczny kształt, są wygodne, a dźwięk jest wyraźny i z dobrym basem. Dzięki specjalnej obudowie słuchawki są odporne na różne warunki pogodowe (również deszcz) i można w nich być nawet pod wodą przez 30 minut na głębokości 1 metr. Mają aż 6 wbudowanych mikrofonów, dzięki czemu są idealne do rozmów. 

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: