Znaki zodiaku, które nie lubią okazywać emocji. Często robią dobrą minę do złej gry

Według astrologii niektóre osoby umiejętnie chowają swoje uczucia pod maską i robią dobrą minę do złej gry. Najczęstszym powodem takiego zachowania jest strach przed zranieniem, ale nie tylko. Które znaki zodiaku tak się zachowują>

Niektórzy wierzy, że znaki zodiaku i przypisane im cechy charakteru są niczym drogowskazy pokazujące drogę, którą warto iść, a przy tym wiele zdradzają o danym człowieku. Choć do astrologii należy podchodzić z dystansem i traktować ją w ramach ciekawostki, sprawdź, które z nich umiejętnie skrywają swoje emocje, a gdy wymaga od nich tego sytuacja, robią dobrą minę do złej gry.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Wrońska stresowała się „Żonami Warszawy". Co było najtrudniejsze?

Koziorożec lubi skomplikowane zadania. Gdy coś nie idzie po jego myśli, robi dobrą minę do złej gry

Koziorożec jest niezwykle ambitny i często podejmuje się niełatwych zadań, by pokazać swój talent oraz wytrwałość. Gdy skupia się na celu, niełatwo wyprowadzić go z równowagi. Utrzymuje spokój nawet w podbramkowych sytuacjach. Nawet gdy pojawia się niepokój, niepewność bądź lęk udaje, że wszystko jest w porządku i całą swoją uwagę koncentruje na realizacji zamierzonego celu. To wszystko sprawia, że wydaje się nie do zdarcia, prawda jednak jest zgoła inna, gdyż w rzeczywistości Koziorożec jest niezwykle wrażliwy i zależy mu na akceptacji ze strony innych.

Waga ponad wszystko ceni zgodę. By ją osiągnąć, może udawać, że wszystko jest w porządku

Waga często pełni rolę mediatora w kłótniach i konfliktach. Robi to dlatego, że jest niezwykle wyczulona na niezgodę, do każdej sprawy potrafi podejść dyplomatycznie i konsekwentnie dąży do kompromisu oraz równowagi. Z tego powodu nierzadko skrywa swoje prawdziwe uczucia, gdyż ponad wszystko chce, aby zażegnać kryzys. Udaje, że wszystko jest w porządku a trudne sytuacje, jakie są przed nią stawiane, nie sprawiają jej problemów, nawet gdy w rzeczywistości są wyczerpujące i stresujące.

Gdy Lew boi się zranienia, przywdziewa maskę. Stara się ukryć swoje emocje

Lew to dumny, charyzmatyczny i pewny siebie znak zodiaku, jednak także w jego przypadku zdarzają się gorsze dni. W takich momentach skrywa swoje prawdziwe emocje pod maską, gdyż boi się zranienia, bądź właśnie chce sobie z nim poradzić. Wszystkie doświadczenia, zarówno negatywne jak i pozytywne, przekuwa w cenne doświadczenia, z których wyciąga wnioski. W wyjątkowo trudnych sytuacjach robi dobrą minę do złej gry, by nie okazać słabości, a przy tym chronić swoje uczucia.

Więcej o: