Horoskop dzienny - 28 września. Co może się wydarzyć w czwartek? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 września. Baran poukłada swoje sprawy sercowe. Byk poczuje zazdrość. A co będzie się działo z osobami spod Twojego znaku zodiaku? Sprawdź swój horoskop na czwartek i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Baran poukłada swoje sprawy sercowe. W końcu zdobędziesz się na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką i dobrze na tym wyjdziesz. Wyjaśnicie sobie sprawy, które mogły wprowadzać między Wami nerwową atmosferę. Pora przestać wynajdywać tajemnice, o których druga strona spokojnie mogłaby wiedzieć.

Horoskop dzienny – Byk

Byk poczuje zazdrość. Możliwe, że będzie chodzić o realizację jakiegoś zadania w pracy lub o coś, co dostanie ktoś, kto Twoim zdaniem na to nie zasługuje. Nie możesz jednak wyrażać swojego niezadowolenia zbyt głośno, bo ktoś z Twojego otoczenia może Cię uznać za osobę małostkową i niewartą uwagi.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta zbliżą się w pracy do swoich współpracowników. Nagle zaczniesz się świetnie dogadywać z osobami, które do tej pory jedynie mijałaś codziennie na korytarzu. Okaże się, że wiele z nich ma z Tobą sporo wspólnych tematów. Najwyższy czas rozwinąć swoje towarzyskie zdolności i stać się lubianą/lubianym w miejscu pracy.

Horoskop dzienny – Rak

Rak zostanie narażony na czyjąś złośliwość. Wyda Ci się, że ktoś celowo tak dobiera Ci zadania, by uprzykrzyć Ci życie. Nie pozostanie Ci nic innego, jak zacisnąć zęby i stanąć na wysokości zadania. Nie masz się komu poskarżyć, a poza tym, nie chcesz dawać satysfakcji przeciwnikowi.

Horoskop dzienny – Lew

Lew podejdzie dziś do wielu spraw zbyt  emocjonalnie. To, co wydarzy się w Twoim życiu prywatnym, może dać Ci nieźle w kość. Przez cały dzień będziesz się zamartwiać, chociaż w głowie masz same sprawy, na które raczej nic nie poradzisz. Postaraj się po prostu być sobą, bo pewnych rzeczy i tak nie zmienisz.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Panna

Panna poczuje radość dzięki komuś z bliskiego otoczenia. Ta osoba może zacząć Cię otaczać opieką i da Ci do zrozumienia, że jesteś dla niej ważna/ważny. Ciesz się tą chwilą i nie pozwól, żeby szybko przeminęła.

Horoskop dzienny – Waga

Waga ucieszy się ze zmiany atmosfery w pracy. W końcu na miejscu przestanie być nerwowo, a Ty się odprężysz. Inni przestaną sobie skakać do gardeł, co bardzo Cię do tej pory rozpraszało. Wreszcie poczujesz, że masz zgrany zespół.

Horoskop dzienny – Skorpion        

Skorpion musi uważać na konflikty. Nie możesz się rozpędzać, bo w końcu w jakiś się wplączesz. Myśl o tym co i do kogo mówisz, by później nie musieć zapobiegać skutkom sprowokowanych wydarzeń. Nie zastanawiaj się długo nad tym, co możesz zrobić, by czemuś przeciwdziałać, tylko to zrób.

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec podejmie jakieś ważne kroki w życiu. Nie możesz cały czas uciekać od zmian, których powinnaś/powinieneś dokonać. Musisz działać, jeśli nie chcesz, żeby dopadła Cię nuda i stagnacja. Nie odmawiaj sobie rozwoju, bo to kiepski pomysł na przyszłość.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec będzie nadrabiać zaległości. Jakoś to wszystko usystematyzujesz i zaczniesz regularnie nadganiać wszystko to, z czym do tej pory sobie nie radziłaś/radziłeś. Wystarczy Ci tylko trochę samozaparcia.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik musi usunąć się w cień. Pora dać dojść do głosu tym, którzy rzeczywiście wiedzą coś na temat danej sytuacji. Wysłuchaj ich stanowiska, a potem zastanów się, czy nie mają racji. W ten sposób możesz podjąć bardzo ważną decyzję.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby poczują się niedocenione. Ktoś może torpedować Twoje pomysły bez żadnego uzasadnienia. Postaraj się przygotować do kontrataku i nie daj sobie wmówić, że to, co sobie wymyśliłaś/wymyśliłeś jest niewłaściwe i mało przyszłościowe.

Zobacz też: Trzy znaki zodiaku mogą zyskać przy bliższym poznaniu. Początkowo nieśmiałe, później zaskakują energią

Więcej o: