Śni ci się, że spadasz? Nie lekceważ tego znaku. "Myślałam, że tylko ja tak mam"

Śniło ci się, że spadasz? Twoja podświadomość ma dla ciebie ważną informację. Zamiast lekceważyć ten sygnał, sprawdź, co należy zrobić. Ekspert od snów wyjaśnił wszystko w krótkim nagraniu na TikToku.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Sen o spadaniu w przepaść jest jednym z najczęściej występujących snów. Każdy doświadczył go przynajmniej raz w życiu. Zazwyczaj budzimy się wówczas zestresowani i towarzyszy nam niepokój. Niepotrzebnie. Jak tłumaczy na TikToku @lightlylucid, ekspert od snów, nasza podświadomość chce nam w ten sposób przekazać ważną wiadomość. 

Zobacz wideo Adam Woronowicz o wierze. "Potrzebujemy tego jak tlenu"

Śni ci się, że spadasz? "Nie bój się"

Autor nagrania wyjaśnił, że sny o spadaniu często symbolizują brak kontroli w życiu na jawie. - Czy wiedzieliście, że sen o spadaniu jest jednym z najbardziej popularnych snów? Jeśli zastanawiasz się, dlaczego ludziom śni się, że spadają, albo zdarzyło się to tobie, posłuchaj. Sny o spadaniu często symbolizują brak kontroli w życiu na jawie. To tak, jakby twoja podświadomość mówiła: "Hej, rzeczy wymykają ci się spod kontroli, pora przejąć stery" - rozpoczął.

Następnie wyjaśnił, że nie należy się bać tego sygnału. - Grawitacja, która cię przyciąga, może być zaproszeniem do stawienia czoła twoim lękom. Prawdopodobnie znajdujesz się w sytuacji, która wzmaga w tobie stres, wzdrygasz się na myśl o niej jak liść na wietrze. Twój sen pokazuje ci, żeby skonfrontować się z tymi lękami i odzyskać równowagę - podkreślił. Dodał, że to pora, aby wziąć się w garść i obudzić w sobie superbohatera.  - Nawet jeśli upadasz w swoim śnie, masz wszystko, czego trzeba, żeby wznieść się do góry. Sny to sekretne wiadomości wysyłane do nas przez naszą podświadomość - zaznaczył.

"Myślałam, że tylko ja tak mam"

Chociaż do jego interpretacji należy podchodzić z dystansem, wiele osób przyznało w komentarzach, że zdarzyło im się śnić o spadaniu. "Spadłem i nagle wszystko stało się białe", "Myślałam, że tylko ja tak mam" - czytamy w komentarzach. Ktoś jednak podzielił się inną teorią. "Taki sen oznacza, że twoje ciało nie wie, czy śpisz, czy jesteś na jawie. Więc wysyła sygnał do twojego mózgu" - napisała użytkowniczka TikToka.

Więcej o: