Kup tę torebkę, a innych nie będziesz już potrzebować. Jesienny model na wyprzedaży w Ochniku, są też w Sinsay i C&A

Shoppery to prawdziwy must have w szafie każdej kobiety. Choć używamy ich, aby móc pomieścić wszystkie potrzebne rzeczy, to zdecydowanie nie warto rezygnować także z ich walorów estetycznych. Ochnik wyprzedaje uniwersalny i praktyczny model, który dodatkowo zachwyca swoim minimalistycznym wyglądem.

Każda kobieta posiada w swojej garderobie przynajmniej kilka różnego rodzaju torebek. Nosimy je ze sobą by móc spakować wszystkie potrzebne rzeczy, ale nie oszukujmy się, także po to aby dodać charakteru naszym stylizacjom. Warto więc, aby nasze torebki noszone np. do pracy, na uczelnię czy wyjście z dzieckiem nie tylko były dość pakowne, ale także pasowały do naszego ubrania.  Być może nie ma torebki, która pasowałaby dosłownie do wszystkiego, ale ten model z wyprzedaży z Ochnika jest bliski ideałowi!

Pojemna, piękna i uniwersalna – Torebka z Ochnika to jedyny model, który potrzebujesz mieć w swojej szafie

Minimalizm to jeden z najbardziej przebijających się obecnie modowych trendów. W czasie, kiedy niemal wszystko jest modne, wiele osób rezygnuje z nadmiaru słabej jakości ubrań i dodatków, na rzecz kilku modeli dobrej jakości. Jeśli więc pragniesz wbić się w aktualny trend bądź z natury jesteś minimalistką, ta torebka z Ochnika zdecydowanie powinna ci się spodobać

Torebka OchnikTorebka Ochnik Fot. Ochnik

Model torebki typu shopper, który aktualnie pojawił się na wyprzedaży w Ochniku to jedna z najbardziej uniwersalnych i minimalistycznych propozycji dostępnych na rynku. Jej wielkość oraz pojemność sprawi, że z łatwością zmieścisz tam wszystkie potrzebne rzeczy, a kolor oraz prosty fason gwarantuje, że możesz nosić ją właściwie do każdej stylizacji.

Shopper bag to must have w szafie każdej kobiety! Modele z Sinsay i C&A są eleganckie i wielofunkcyjne

Choć popularne sieciówki wręcz pękają w szwach od przepięknych małych torebek, to shopper bag stanowi prawdziwy must have niemal każdej kobiety. Laptop, teczka, zeszyty, butelka z wodą, zakupy czy ubranie dla dziecka – to wszystko co zabieramy ze sobą do pracy czy na spacer, zdecydowanie nie zmieściło by się w zwykłej, małej torebce. Osobiście już nie wyobrażam sobie życia bez choć jednego modelu pojemnego shoppera w swojej kolekcji. 

ShopperShopper Fot. Sinsay, C&A

Dwa modele shopperów w dość przystępnych cenach, dostępne są w sklepach Sinsay oraz C&A. Oba z nich posiadają bardzo praktyczną, dodatkową zapinaną na zamek "kosmetyczkę" do której możemy włożyć małe lub cenne przedmioty, których nie chcemy przechowywać w główniej kieszeni torebki. Obie torebki utrzymane są w dość eleganckim, choć nadal uniwersalnym charakterze. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: