W Hebe się zaczęło. 5 szt. za 2,99 zł. Drugi zgarniasz za 1 zł. Leć, zanim wykupią. Podobne w Rossmann

Pragniesz zadbać o wygląd dłoni, lecz nie wiesz, jak usuwać skórki, które nieestetycznie narastają na paznokcie i uniemożliwiają wykonanie ładnie wyglądającego manicure? Zrobisz to bezinwazyjnie dzięki okazyjnym zestawom z Hebe, Rossmanna oraz Neonail.

Patyczki do paznokci i skórek pomagają w odsuwaniu skórek, czyszczeniu pod paznokciami i usuwaniu uporczywego lakieru z paznokci. Przed ich użyciem, warto zanurzyć opuszki palców w ciepłej wodzie, aby zmiękczyć skórki. Zestawy często zawierają wiele sztuk, więc starczą na długi okres. Posiadają spiczaste i ścięte końcówki, które odpowiadają niemal każdym potrzebom pielęgnacji paznokci.

Zobacz wideo Jak pielęgnować dłonie i paznokcie zimą?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Hebe: komplet patyczków do skórek od marki Neess. Ten zestaw przyda się w każdej kosmetyczce

Patyczki do skórek 5 sztuk o długości 9,5 cm od marki Ness są wykonane z drewna pomarańczowego, które gwarantuje ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dostępne w sieci sklepów Hebe. Posiadają dwie końcówki: jedna z nich jest ścięta i służy do odpychania skórek, natomiast druga pomaga w ich precyzyjnym usunięciu z płytki paznokcia. Dzięki temu narzędziu można skutecznie zadbać o skórki wokół paznokci, co z pewnością wpłynie na estetyczny wygląd stylizacji. Przy zakupie dwóch sztuk, drugi komplet będzie za 1 zł.

patyczki do skórekpatyczki do skórek Hebe

Rossmann: patyczki drewniane w zestawie od marki Semilac. Lepiej mieć je pod ręką

Drewniane patyczki w komplecie 10 szuk marki Semilac dostępne są w drogeriach Rossmann. Z jednej strony zostały zakończone szpicem, a z drugiej kopytkiem ułatwiającym odpychanie skórek. Są nie tylko wygodne, ale także lekkie w użyciu.

patyczki do skórekpatyczki do skórek Rossmann

Neonail: drewniane patyczki do skórek. 10 sztuk w okazyjnej cenie sprawdzą się przy manicure

Patyczki drewniane komplet 10 sztuk to propozycja dostępna w sklepie internetowym Neonail.  W zestawie znajdują się profesjonalne patyczki do manicure wysokiej jakości. Z jednej strony zostały zakończone szpicem, a z drugiej są ścięte.

patyczki do skórekpatyczki do skórek Neonail

Patyczki zostały wykonane z drewna różanego, dzięki czemu charakteryzują się wytrzymałością i twardością, co pozwala na długotrwałą pracę. To idealny zestaw do manicure, ale także do nakładania ozdób.

Więcej o: