Te trzy znaki zodiaku są apatyczne. Rzadko zdarza im się wyrażać uczucia

Wiele osób wierzy, że w astrologii można odnaleźć nasze cechy charakteru. Wszystko ma się wiązać z datą urodzenia i znakami zodiaku. Czy masz w swoim otoczeniu ludzi, którzy wydają się apatyczni? Sprawdź, które znaki się tym charakteryzują i z czego to wynika.

Niektóre osoby wydają się być niewrażliwe na bodźce i rzadko interesuje ich to, co dzieje się w otoczeniu. Okazuje się, że apatia może być związana z datą urodzenia i znakiem zodiaku, i niekoniecznie wynika z jesiennej chandry. Czy ktoś z twoich bliskich należy do tego grona? Pamiętaj, by do opisów podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Apatyczne znaki zodiaku. Baran

Może się zdarzyć, że Barany nie będą skore do pomocy z własnej woli i będą sprawiać wrażenie, że mało co ich interesuje. Bardziej skupią się na swoich zainteresowaniach i pogrążą w lekturze, zamiast udawać, że rozmowa z kimkolwiek sprawia im radość. Choć takie zachowanie może być związane z jesienną chandrą, nie musi tak być. Barany mogą lubić wygodę. Wtedy nie przeszkadza im wielogodzinne siedzenie na sofie pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty.

Jest zdroworozsądkowa i nie mówi o uczuciach. Panna

Wiele osób spod znaku Panny podchodzi do życia zdroworozsądkowo i nie dzieli się z innymi swoimi uczuciami. Mogą przez to wydawać się apatyczne, ale po prostu wychodzą z założenia, że emocje nie powinny kontrolować ich życia. Zdarza się, że uważają, że to właśnie spokojem i zdrowym rozsądkiem osiągną sukces, a wyrażanie uczuć nie ma większego sensu.

Żyje w swoim spokojnym świecie. Wodnik

Nie od dziś wiadomo, że wiele Wodników lubi marzyć i pogrążać się we własnych myślach, do których rzadko dopuszczają innych. Nie lubią dostosowywać się do otoczenia i mogą uchodzić za bardzo spokojne, przez co niektórzy mogą postrzegać je jako obojętne na wszystko, co dzieje się wokół nich. Nie każdy wie, że Wodniki mogą stosować w ten sposób barierę ochronną przed zranieniem. Nie chcą bowiem, by inni wykorzystali ich uczucia.

Więcej o: