Tak wyglądał 11-letni Dawid Kwiatkowski. Fani w szoku! Mają jedno skojarzenie

Kiedy Dawid Kwiatkowski miał 11 lat, wystąpił w "Rozmowach w toku" jako "brat Michała". Artysta już wtedy marzył o tym, żeby śpiewać, choć mało kto by go rozpoznał. Przeszedł ogromną metamorfozę.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Dawid Kwiatkowski, gdy jeszcze był dzieckiem, pojawił się w "Rozmowach w Toku". 11-latek wystąpił w programie jako "brat Michała". Michał Kwiatkowski w 2002 roku wyjechał do Paryża, gdzie odniósł spektakularny sukces muzyczny. Występował u boku takich gwiazd jak: Phil Collins, Elton John czy Ricky Martin. Patrzący na brata Dawid marzył, że kiedyś również stanie na scenie. Jego marzenia się spełniły. Od nagrania programu minęło już 16 lat, a Kwiatkowski jest w zupełnie innym miejscu w życiu.

Zobacz wideo Dawid Woliński o tym, czemu córka nie poszła w jego ślady. "Ten świat wymaga osób z dużo twardszym charakterem"

Dawid Kwiatkowski chciał pójść w ślady brata

Dawid Kwiatkowski w "Rozmowach w Toku" mówił, że chciałby pójść w ślady brata. Mówił, że marzy o karierze i wydaniu swojej debiutanckiej płyty. Tak też się stało. Swoje pierwsze profesjonalne nagranie zrealizował właśnie w paryskim studiu Michała.

 

Muzyk wykonał wówczas utwór "Ostatni" autorstwa Edyty Bartosiewicz. Jako nastolatek śpiewał w zespole "Two of Us". W 2012 roku wygrał konkurs talentów Askana łowi talent. Wygrał też Europejską Nagrodę Muzyczną MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy czy Bursztynowego Słowika. Teraz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w Polsce.

Jak Dawid Kwiatkowski wyglądał 16 lat temu?

Na zdjęciu z "Rozmów w Toku" widzimy chłopca o uśmiechu od ucha do ucha i rozwichrzonej czuprynie. Dawid Kwiatkowski przez 16 lat przeszedł ogromną metamorfozę i mało kto odgadłby, że to właśnie on. "Myślałam, że to mały Dawid Schwimmer" - napisała jedna z fanek, porównując muzyka do Rossa z "Przyjaciół". Inna dodała: "Słodziak". A wam, jak się podoba w takiej wersji?

Więcej o: