Dorota Wellman powiedzia豉 "nie" George'owi Clooneyowi. "To go zbi這 z panta造ku"

Dorota Wellman jest jedn z najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Jaki czas temu go軼i豉 w programie TVN24 "Bardzo bardzo serio", gdzie opowiedzia豉 o spotkaniu ze znanym ameryka雟kim aktorem: George'em Clooneyem. Z這篡 jej ciekaw propozycj.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Dorota Wellman zyskała ogólnopolską popularność dzięki prowadzeniu takich programów jak "Pytanie na śniadanie", "Dzień dobry TVN" czy "Miasto kobiet". W 2023 roku została gospodynią teleturnieju "Kto to wie?" na antenie TVN. W czerwcu gościła w programie TVN24 "Bardzo Bardzo Serio", gdzie podzieliła się zabawną histori związaną z poznaniem słynnego aktora.

Zobacz wideo Dorota Wellman i Marcin Prokop mają wspólną garderobę. "Ktoś musi zapiąć sukienkę"

Dorota Wellman spełniła swoje marzenie. Pojechała do Włoch

Marzeniem Doroty było pojechanie nad włoskie jezioro Como. Udało jej się je zrealizować w 2019 roku. - Zachwyciło mnie swoim kolorem, spokojem i wod - cytuje dziennikarkę cozatydzien.tvn.pl. Dookoła jeziora znajdowała się ścieżka rowerowa. Obok była też niewielka, ale droga kawiarnia. Wellman zdecydowała się usiąść na brzegu jeziora i popatrzeć na wodę. - Obok mnie usiadł mężczyzna i ja na niego niespecjalnie zwróciłam uwag - wyznała. Okazało się, że był to George Clooney, który w tamtym czasie mieszkał w willi nad jeziorem. Amerykański aktor postanowił zaczepić Dorotę. - Zagadał, czy mi się podoba jezioro Como. Ja nawet niespecjalnie obejrzałam, kto to pyta - przyznała.

Poznała George'a Clooneya. Odmówiła mu zdjęcia

Powiedziała mu, że przyjechała w to miejsce tylko na jedną dobę, bo zobaczenie jeziora Como było jej wielkim marzeniem. - On zapytał mnie, czy jestem crazy. Rozmawialiśmy przez jakiś czas. Wtedy kątem oka spostrzegłam, że ja jednak tego mężczyznę znam skądś i to nawet powiedziałabym, że dosyć dobrze, choć nie osobiście - opowiadała. Nagle dotarło do niej, że to Clooney. Aktor zaproponował jej zrobienie wspólnego zdjęcia, ale ona się nie zgodziła. - Powiedziałam nie. Myślę, że to go zbiło z pantałyku, czymkolwiek pantałyk jest, bo był to George Clooney, który mieszka nad jeziorem Como. Wszyscy sobie z nim robili zdjęcia poza mną. Byłam przekonana, że mnie poczęstuje kawą, którą reklamuje, ale nie - dodała dziennikarka. Mimo wszystko uznała, że było to świetne spotkanie.

Wi璚ej o: