Tak polskiego tortu nie miał chyba nikt! Wałęsa z przytupem zaczął świętować 80. urodziny

Lech Wałęsa pochwalił się niedawno w mediach społecznościowych jednym ze swoich tortów urodzinowych. Oryginalne ciasto spodobało się wielu fanom polityka. - Poranek przedurodzinowy w Lądku Zdroju - napisał pod postem były prezydent.

Lech Wałęsa od lat aktywnie udziela się na Facebooku. Jego profil obserwuje już blisko 300 tysięcy osób. Były prezydent chętnie dzieli się z fanami różnymi momentami ze swojego życia prywatnego. Niedawno opublikował kilka zdjęć z kameralnej imprezy urodzinowej, która odbyła się w jednym z ośrodków w Lądku Zdroju. Uwagę fanów przykuł przede wszystkim oryginalny tort. 

Zobacz wideo Brunetti piecze pyszne waniliowe ciasto ryżowe:

Lech Wałęsa chwali się oryginalnym tortem. "Poranek przedurodzinowy w Lądku Zdroju"

W piątek 29 września Lech Wałęsa skończy 80 lat. Jednak polityk rozpoczął świętowanie ze sporym wyprzedzeniem. Kilka dni przed urodzinami otrzymał nietypowy tort od pracowników ośrodka, w którym przebywał. Ciasto wygląda jak... kotlet schabowy. Możemy więc domyślać się, że jest to jedno z ulubionych dań Wałęsy. - Poranek przedurodzinowy w Lądku Zdroju. Tort a la schabowy - napisała pod postem na Facebooku były prezydent.

Wałęsa z przytupem zaczął świętować 80. urodziny. "Wygląda smakowicie"

Pomysł bardzo spodobał się fanom polityka. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. "Lech Wielki i wielki schabowy. 100 lat nasz bohaterze", "Tort urodzinowy wygląda smakowicie! Życzę Panu Panie Prezydencie dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego!", "Ze słodyczy najbardziej lubię kotlety schabowe, więc zazdroszczę takiego tortu" - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod postem polityka na Facebooku. 

Więcej o: