Pochwaliła się filmikiem z zaręczyn. Internauci bezlitośni: "Facet, uciekaj"

Dla wielu par dzień zaręczyn jest jedną z ważniejszych chwil w życiu - nic więc dziwnego, że romantyczne kadry i filmiki z tego typu wydarzeń znajdziemy w mediach społecznościowych niemal na każdym kroku. Jedna z użytkowniczek TikToka również chciała się pochwalić w sieci tym, że chłopak jej się oświadczył. Nie spodziewała się jednak fali krytyki, która na nią spłynęła.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zaręczyny to przełomowy moment w związku - wiele osób pragnie zatem, by został on zapamiętany do końca życia. Partnerzy szykują dla swoich drugich połówek rozmaite niespodzianki. W podobnej sytuacji znalazła się Courtney, jedna z użytkowniczek TikToka. Jej reakcja na oświadczyny nie spodobała się jednak niektórym internautom. 

Zobacz wideo Caroline Derpienski o toksycznej relacji z miliarderem: Był to burzliwy związek

Pochwaliła się filmikiem z zaręczyn. Internauci byli bezlitośni 

Zdarza się, że mieszanka stresu i ekscytacji prowadzi do dość nietypowych reakcji lub zachowań ze strony partnera. Doświadczyła tego jedna z użytkowniczek TikToka, Courtney. Na opublikowanym w mediach społecznościowych filmiku można zauważyć, jak Ken - jej partner - wygłasza uroczystą przemowę. W tym samym czasie kobieta, nie czekając, aż skończy, wyjmuje biżuterię z pudełeczka i zakłada sobie na palec. Całe zdarzenie udostępniła w formie krótkiego filmiku na swoim profilu, dopisując od siebie notkę: "Na moją obronę - był taki piękny, że musiałam założyć go od razu". 

Internauci byli bezlitośni wobec kobiety. "Czerwona flaga"

Mimo krótkiej adnotacji, którą dodała od siebie kobieta, internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. Biorąc pod uwagę liczne komentarze, można stwierdzić, że większość zarzuca jej zniszczenie całej romantyczności sceny. Niektórzy twierdzą nawet, że sposób jej zachowania świadczy o kompletnym braku szacunku do partnera. 

Facet, lepiej szybko uciekaj
Czerwona flaga, widać z daleka
Kolego, ona w ogóle cię nie szanuje

- pisali internauci w komentarzach. Byli jednak i tacy, którzy bronili kobiety, tłumacząc jej zachowanie skrajnymi emocjami i nadmierną ekscytacją. 

Więcej o: