W dacie urodzenia masz tę cyfrę? Gwiazdy mają dla ciebie złą przepowiednię na 2024 rok

Czy wierzysz, że cyfry odznaczają się energią? Ta może być negatywna lub pozytywna. Sprawdź, czego unikać w przyszłym roku, by nie doświadczyć rozczarowań na wielu polach. Chińczycy obawiają się tej cyfry od lat.

Wiele osób wierzy w numerologię i to, że każda cyfra ma jakiś ukryty przekaz. Okazuje się, że niektóre z nich mogą przyciągać do nas pecha, podczas gdy inne są świadectwem dobrej energii. Sprawdź, którymi cyframi i liczbami lepiej się nie otaczać. Czy masz je w dacie swojego urodzenia? Pamiętaj, by do zabawy podchodzić z przymrużeniem oka i dystansem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Jaka liczba przynosi pecha w Chinach? Lepiej i u nas się nią nie otaczać

Cyfra 4 jest uważana przez Chińczyków za najbardziej pechową liczbę. Do tego stopnia, że przez długi czas kompletnie była ona pomijana. W budynkach brak było czwartego piętra, a także unikano tej cyfry w adresach. Dziś teoretycznie nie można tego robić, ale wciąż wiele osób w Chinach chętniej kupuje mieszkania, które nie są nią oznaczone. Dlaczego tak się dzieje? Wszystko ze względu na to, że fonetyczna wymowa cyfry 4 w języku chińskim (si) brzmi bardzo podobnie do słowa śmierć (si). Różnią się one zapisem znaków i tonem (śmierć — trzeci ton, czwórka — czwarty ton).

W 2024 r. zachowaj ostrożność. Czwórka wysyła złą energię

Od lat o złej sławie cyfry 4 słychać już i poza Chinami. Wielu osobom kojarzy się ona ze złą energią, niepowodzeniami i porażkami, zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. Jeśli często otaczasz się tą cyfrą, a nawet występuje ona w twojej dacie urodzenia, źle to wróży. Okazuje się, że na takie osoby w 2024 r. mogą czekać negatywne wydarzenia, złe doświadczenia i bolesne rozczarowania. Wszystko ze względu na złą energię, którą niesie za sobą numerologiczna czwórka, dlatego staraj się nią nie otaczać, jeśli nie jest to konieczne. Czego warto jeszcze unikać? Okazuje się, że pechowa jest też liczba 13. Ona również uchodzi za jedną z najgorszych, dlatego dobrze zachować ostrożność i mieć się na baczności.

Więcej o: