Październik dla tych 2 znaków zodiaków będzie wyjątkowy. Poczują anielską siłę

Według astrologów, dwa znaki zodiaku wyjątkowo odczują w październiku cudotwórczą energię aniołów. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich. Jeśli tak, miesiąc ten wyjątkowo zapadnie ci w pamięci. Spodziewać się możesz radykalnych zmian...
Zobacz wideo Zobacz wideo: Co Polacy sądzą o chodzeniu do wróżek i czy sami korzystają z ich porad?

Według astrologów, znaki zodiaku nie determinują jedynie naszego charakteru, osobowości i predyspozycji, ale również życiowe szczęście i powodzenie w różnych dziedzinach, np. finansach. Oczywiście wierzenia te są dziś traktowane w kategoriach zabobonów i rozrywki, a do wszelkich horoskopowych wróżb należy podchodzić z przymrużeniem oka i odpowiednim dystansem.

Fanom ezoteryki jednak październikowy horoskop może wydać się wyjątkowo interesujący, szczególnie dla kilku znaków. Poczują one wiatr w żaglach i motywację do działania. Część z nich radykalnie zmieni swoje życie, obierze zupełnie nowy kierunek i dojdzie do kilku niezwykle ważnych wniosków, które będą miały wpływ na następne lata.

Dokona się też wiele autorefleksji, podsumowań, samoocen i analiz, które skutkować będą podejmowaniem odważnych decyzji. Szczególnie dwa znaki zodiaku poczują w październiku wyraźny przypływ anielskiej energii. Warto zaznaczyć, że 2 października przypada święto Anioła  Stróża. Dlatego też jest on miesiącem niezwykłym.

Te 2 znaki zodiaku odczują w październiku moc aniołów

Pierwszym znakiem, który poczuje magię anielskiego miesiąca, są Bliźnięta. Początkowo październik zapowiadać się będzie dość spokojnie. Upłynie on raczej pod znakiem skupienia na pracy i rozwoju osobistym, a to z kolei poprowadzi Bliźniaka do sukcesu na pewnym polu. Sukcesu, o którym marzył od zawsze. Nad efektami twojej pracy czuwać będzie Anioł Menadel, dlatego też warto co jakiś czas wyrażać wdzięczność za jego duchową opiekę i wsparcie. Do pewnych zgrzytów natomiast może dojść na linii życia osobistego i zawodowego.

Anielska energia krążyć będzie wokół Bliźniąt, ale to od nich zależy, jak wykorzystają nadarzającą się szansę. Jeśli im się to uda, będą w stanie zdobywać szczyty. Ponadto determinacja, skupienie i widoczne efekty pracy wprawią Bliźnięta w dobry nastrój, który będzie utrzymywał się przez cały miesiąc. Przyniesie on nowe możliwości, nowe osiągnięcia, nowe pasje i otworzy wiele nowych drzwi, które dotąd wydawały się Bliźniakom zamknięte.

Drugim znakiem zodiaku, wobec którego anioły w październiku będą wyjątkowo opiekuńcze, jest Baran. Baran może spodziewać się przede wszystkim bardzo ważnej wiadomości, która odmieni jego dotychczasowe życie. Spowoduje też rozwój pewnych wydarzeń, po których nic nie będzie już takie samo.

Według astrologii wiadomość ta na początku będzie dla niego przytłaczająca, ale wraz z upływem kolejnych tygodni okaże się, że jej skutki są jednak pozytywne - zadba o to archanioł Uriel, który pomoże wyeliminować wszelkie mentalne przeszkody odciągające cię od celu. Odczujesz duchowe wsparcie i opiekę, a to pomoże ci przebrnąć przez trudny okres. To przełomowe zdarzenie popchnie Barana do radykalnych zmian, które finalnie dokonają się jeszcze przed końcem 2023 roku. Otworzy się wówczas przed tobą zupełnie nowy rozdział. Poczujesz odwagę, siłę i gotowość na kolejne wyzwania. 

 

Więcej o: