Znaki zodiaku po angielsku - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna. Sprawdź, jak brzmią nazwy wszystkich znaków zodiaku w języku angielskim

Znaki zodiaku po angielsku (zodiac sign) - ich nazwy są oparte na łacińskich odpowiednikach. Poznaj angielskie nazwy wszystkich dwunastu znaków zodiaku.

Baran po angielsku – Aries

Baran po angielsku to Aries. Ten znak zodiaku jest przypisany osobom, urodzonym od 21 marca do 19 kwietnia. Baran należy do żywiołu ognia. Charakteryzuje go ambicja, siła i zdecydowanie. Barana wyróżniają cechy przywódcy, bywa impulsywny i twardo stąpa po ziemi. Osoby spod znaku Barana kierują się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem, są lojalnymi przyjaciółmi i lubią poznawać nowe osoby.

Byk po angielsku – Taurus

Byk po angielsku, czyli Taurus. Ten znak zodiaku przypada na osoby, które przyszły na świat od 20 kwietnia do 22 maja. Zodiakalny Baran, którego żywiołem jest ziemia, lubi spokój, luksus i wygody. Osoby spod tego znaku zodiaku chętnie otaczają się przyjaciółmi, lubią nowe wyzwania i są pracowite. Barana na ogół charakteryzuje łagodność i opanowanie, sprowokowany, potrafi jednak wybuchnąć. Osoby spod tego znaku zodiaku potrafią osiągać wymierzone sobie cele, słyną z determinacji i świetnego zorganizowania.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Bliźnięta po angielsku – Gemini

Bliźnięta po angielsku to Gemini. Osoby spod tego znaku zodiaku rodzą się od 23 maja do 21 czerwca. Bliźnięta należą do trygonu powietrza. Wyróżnia je duża pomysłowość i ciekawość świata. Bliźnięta należą do ludzi niezwykle towarzyskich, dowcipnych i aktywnych. Bywają jednak niecierpliwe, dość gadatliwe i niezdecydowane. Bliźnięta to osoby o pogodnym usposobieniu, chętnie słuchające komplementów i łatwo wdające się w niezobowiązujące romanse. Dla swojego ideału mogą zrobić wszystko.

Rak po angielsku – Cancer

Rak po angielsku to Cancer. Osoby spod tego znaku zodiaku obchodzą urodziny od 22 czerwca do 22 lipca. Ich żywiołem jest woda. Raki należą do grona wielkich wrażliwców, wykazują się też olbrzymią empatią. Mimo swej delikatności potrafią być jednak stanowcze i wiedzą, jak wyznaczać granice. Kierują się dużą ostrożnością, słuchają intuicji. Zwykle trzymają się swoich planów i rzadko stawiają na spontaniczność. Są uczuciowe, wrażliwe i posiadają ogromną wyobraźnię. Należą do tradycjonalistów, jednak nie zamykają się na nowości. Dla Raków najważniejsza jest rodzina. Osoby spod tego znaku zodiaku są również dobrymi i oddanymi przyjaciółmi, chętnymi do niesienia pomocy innym.

Lew znak zodiaku po angielsku – Leo

Lew – znak zodiaku po angielsku brzmi Leo. Zodiakalne Lwy to osoby, które urodziły się od 23 lipca do 23 sierpnia. Ich żywiołem jest ogień, mający duży wpływ na charakter. Lwy należą do silnych osobowości. Potrafią podejmować kluczowe decyzje, nie boją się wyzwań i wykazują cechy przywódców. Kierują się rozsądkiem, są szczere i odpowiedzialne. Są towarzyskie, mają dużo znajomych, świetnie dogadują się z innymi. Bywają jednak apodyktyczne.

Panna po angielsku znak zodiaku – Virgo

Panna po angielsku? Znak zodiaku w tym języku to Virgo. Zodiakalne Panny to osoby, które urodziły się od 24 sierpnia do 22 września. Ich żywiołem jest natomiast ziemia. Panny są osobami dość wrażliwymi, empatycznymi i refleksyjnymi. Osoby spod tego znaku zodiaku wyróżniają się rozwagą, cierpliwością, świetnym zorganizowaniem i praktycznym podejściem do życia.

Waga znak zodiaku po angielsku – Libra

Waga – znak zodiaku po angielsku to Libra. Osoby spod tego znaku zodiaku obchodzą urodziny od 23 września do 22 października. Ich żywiołem jest powietrze. Wagi łatwo nawiązują kontakty, są niezwykle towarzyskie, empatyczne i troskliwe. Nie lubią ryzyka, jednak chętnie pozostają w ciągłym ruchu. Nie boją się zmian, mają mnóstwo pomysłów i stawiają na spontaniczność. Wyróżnia je inteligencja, chęć do zdobywania wiedzy i uprzejmość.

Skorpion po angielsku – Scorpio

Skorpion po angielsku to Scorpio. Czas, w którym na świat przychodzą osoby spod tego znaku zodiaku, przypada na okres od 23 października do 21 listopada. Żywiołem Skorpiona jest woda. Osoby spod tego znaku zodiaku cenią sobie niezależność. Bywają podejrzliwe i nieufne, a przy tym wiedzą, jak walczyć o swoje. Skorpiony są dość impulsywne, zwracają dużą uwagę na szczegóły. To urodzeni przywódcy, odznaczający się dużą kreatywnością. Skorpiony okazują się wiernymi przyjaciółmi, choć potrafią też przysparzać sobie wrogów.

Strzelec znak zodiaku po angielsku – Sagittarius

Strzelec – ten znak zodiaku po angielsku to Sagittarius. Strzelce obchodzą swoje urodziny między 22 listopada a 21 grudnia. Ich żywiołem jest ogień. Zodiakalne Strzelce są osobami niezwykle energicznymi, podchodzącymi do życia z wielkim optymizmem. Bywają impulsywne, lubią spontaniczność i odznaczają się dużym poczuciem humoru. Strzelce to lojalni przyjaciele, chętnie niosący pomoc bliskim w potrzebie. Czasami działają trochę zbyt beztrosko i nieostrożnie.

Koziorożec po angielsku – Capricornus

Koziorożec po angielsku to Capricornus. Osoby spod tego znaku zodiaku przychodzą na świat od 22 grudnia do 19 stycznia. Żywiołem Koziorożca jest ziemia. Zodiakalne Koziorożce są prawdziwymi perfekcjonistami, ceniącymi sobie stabilizację życiową. Nawiązywanie nowych znajomości nie przychodzi im z łatwością. Koziorożce dobrze czują się we własnym towarzystwie, bywają odbierane jako chłodne, apodyktyczne i nadmiernie poważne. Wyróżnia je natomiast szczodrość, odpowiedzialność i mądrość.

Wodnik po angielsku – Aquarius

Wodnik po angielsku to Aquarius. Narodziny osób spod tego znaku zodiaku przypadają na czas od 20 stycznia do 18 lutego. Patronem Wodnika jest powietrze. Co wyróżnia ten znak zodiaku? Otwartość, ciekawość świata, chęć do poznawania nowych osób. Wodniki lubią niezależność i poczucie wolności, są też ambitne i uczciwe. Nie lubią dawać się podporządkowywać. Bywają też buntownicze i szybko się niecierpliwią.

Ryby znak zodiaku po angielsku – Pisces

Ryby – znak zodiaku po angielsku brzmi w tym przypadku Pisces. Ryby przychodzą na świat między 19 lutego a 20 marca. Ich żywiołem jest woda. Ryby mają dusze romantyków, są niezwykle wrażliwe, otwarte i szczere. Bywają jednak niepewne swoich opinii, są zmienne, a niekiedy też uparte. Potrafią jednak szukać kompromisów i nie są obojętne na los innych ludzi. Ryby wyróżniają się też wielką kreatywnością, są tolerancyjne i ambitne.

Zobacz też: Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Więcej o: