Horoskop dzienny - 29 września. Co może się wydarzyć w piątek? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 września. Baran straci swój entuzjazm. Byk będzie miał problemy z zachowaniem spokoju. A co czeka Twój znak zodiaku? Sprawdź horoskop na piątek i przygotuj się na to, co przyniesie los.

Horoskop dzienny – Baran

Baran straci swój entuzjazm. Nagle wyda Ci się, że wszystko, co robisz, jest totalnie bez sensu. Nie zdołasz pojąć, czemu ktoś będzie chciał angażować się w przedsięwzięcia, które nie mają żadnej przyszłości. Możesz się z nim dogadać, jeśli znajdziecie w tym wszystkim wspólne priorytety.

Horoskop dzienny – Byk

Byk będzie miał problemy z zachowaniem spokoju. Co chwila coś może Cię wyprowadzać z równowagi, choć naprawdę nikt nie przeprowadzi na Ciebie bezpośredniego ataku. Staraj się dogadać z innymi, nawet jeśli nie do końca podzielasz ich poglądy. Na pewno uda Wam się wypracować jakiś kompromis.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta w końcu znajdą w sobie dość siły, żeby się postawić. Wygarniesz komuś, kto od dawna Cię wykorzystuje i próbuje Tobą manipulować, co o nim sądzisz. Jednocześnie zbierzesz się do kupy i poukładasz swoje życie tak, by wreszcie móc zawalczyć o te sprawy, na których naprawdę Ci zależy.

Horoskop dzienny – Rak

Rak poczuje się naprawdę podle. Masz wrażenie, że wszystko idzie nie po Twojej myśli. Kolejne problemy wyskakują jak grzyby po deszczu i nie bardzo wiesz, co masz z nimi robić. Choć próbujesz robić dobrą minę do złej gry, powoli brakuje Ci samozaparcia. Postaraj się przemęczyć jeszcze kilka dni. Wkrótce powinno być lepiej.

Horoskop dzienny – Lew

Lew poczuje frustrację. Wszystko, co robisz, robisz dla innych. Nie ma w tym w ogóle miejsca na Twoje potrzeby i realizację Twoich zachcianek. Nic dziwnego, że paru osobom odpowiesz dziś w niemiłych słowach, choć wcześniej tego nie planowałaś/planowałeś. Postaraj się inaczej podejść do sprawy i nieco zmienić swoje nastawienie do tego, co robisz.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Panna

Panna tryśnie entuzjazmem. Wreszcie poczujesz prawdziwą radość w związku z tym, co dzieje się wokół Ciebie. Nie będziesz się musiała/musiał zastanawiać nad tym, co dalej, bo wszystko jakoś samo się poukłada. Nie bój się też mówić tego, co myślisz – nikt nie będzie Ci miał tego za złe.

Horoskop dzienny – Waga

Waga musi dziś znaleźć w sobie ogromne pokłady empatii. Ktoś w Twoim bliższym otoczeniu zupełnie się rozsypie i będzie potrzebował wsparcia. Jego stan będzie na tyle poważny, że nie zdołasz do niego od razu dotrzeć. Zachowaj spokój i uzbrój się w cierpliwość – niestety tak czasem trzeba i tego nie przeskoczysz.

Horoskop dzienny – Skorpion        

Skorpion zostanie czymś niemile zaskoczony. Może wypadnie Ci coś w planie dnia, a może ktoś po prostu będzie dla Ciebie przesadnie niemiły, chociaż wcale na to nie zasłużyłaś/zasłużyłeś. Nie traktuj tego jednak jako kary od losu, a zastanów się nad tym, jakie korzyści masz szansę z tego wyciągnąć.

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec będzie potwornie rozkojarzony. Możesz popełniać dzisiaj wiele błędów, więc lepiej, żebyś nie podejmowała/podejmował żadnych ważnych decyzji. Niewykluczone, że o czymś dziś zapomnisz albo coś źle zrozumiesz. Musisz po prostu liczyć na to, że inni okażą Ci wyrozumiałość.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec będzie miał bardzo udany dzień. Wszystko właściwie zależy od tego, jak wykorzystasz jego potencjał. Pewne rzeczy bez wątpienia Cię zaskoczą, ale jeśli szybko przywykniesz do nowych okoliczności, popłyniesz z prądem i dokonasz wielkich rzeczy, o jakich wczoraj mogłaś/mogłeś co najwyżej marzyć.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik poczuje się niedoceniany. Z niezadowoleniem zauważysz, że nie wszyscy wokół Ciebie traktują Twoją pracę na poważnie. Niektórzy chcieliby, żebyś więcej czasu poświęcał życiu prywatnemu, a nie karierze, żeby szybciej ją rozwinąć. Zastanów się nad tym, czy rzeczywiście jest sens to zmieniać.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby będą mogły wreszcie zacząć działać. Dzięki szczegółowym wytycznym do najnowszego projektu, Twoja praca stanie się prosta i przyjemna, co z kolei sprawi, że szybko ją wykonasz. Inni mogą być zadziwieni Twoim dzisiejszym tempem, ale ich zaskoczenie potraktuj raczej jako osobliwy komplement.

Zobacz też: Te trzy znaki zodiaku są apatyczne. Rzadko zdarza im się wyrażać uczucia

Więcej o: