Ta spódnica z Reserved gwarantuje optyczne wysmuklenie! Teraz na wyprzedaży - 40%. Podobne w Top Secret i born2be

Niejedna kobieta czasami ma takie dni, w których chciałaby być nieco wyższa czy szczuplejsza, niż jest w rzeczywistości. Warto w te dni wybierać takie ubrania, które pomogą nam w osiągnięciu naszego wizualnego celu. Ta spódnica z Reserved to gwarancja optycznego wyszczuplenia.

Choć aktualna moda zdecydowanie dąży do poszerzania sylwetki poprzez luźne i oversizowe kroje, to czasami każda z nas pragnie uzyskać swoim strojem zupełnie odwrotny efekt. Jakie kroje i fasony dobierać aby zamiast "powiększać", nieco optycznie wysmuklały one naszą sylwetkę? Doskonale w tym celu sprawdzają się m.in. spódnice w długości maxi lub midi. Nie bez znaczenia będzie także kolorystyka wybieranych ubrań.

Z tą spódnicą optyczne wyszczuplenie gwarantowane! Reserved wyprzedaje ją za ułamek ceny

Spódnice z koła, te z dużą ilością użytej tkaniny, niewątpliwie robią ogromny efekt „łał", chociażby podczas chodzenia. Choć wyglądają efektownie, zdecydowanie nie są one jednak najlepszym wyborem dla osób, które pragną optycznie wysmuklić swoją sylwetkę. W tym celu znacznie lepiej sprawdzą się proste kroje. Długie ołówkowe spódnice doskonale potrafią „wyciągnąć" i wysmuklić nieco naszą sylwetkę, dodatkowo maskując np. nieco szersze uda. W przypadku wysmuklających ubrań nie bez znaczenia pozostaje także ich kolor. Nie od dziś wiadomo bowiem, że kolor czarny doskonale wyszczupla.

Ołówkowa spódnicaOłówkowa spódnica Fot. Reserved

Czarna ołówkowa (choć nie obcisła) spódnica w długości maxi dostępna jest obecnie na wyprzedaży w Reserved. Posiada ona ciekawie zakończony dół oraz wzór w pionowe prążki, który dodatkowo doskonale "wydłuży" optycznie całą sylwetkę.

Jak stylizować ołówkowe spódnice maxi lub midi? Modele z Top Secret i Born2be założysz na wiele sposobów

Długie ołówkowe spódnice to jeden z tych elementów garderoby, który jesienią zdecydowanie warto mieć w swojej szafie. Chłodniejsze dni dają bowiem wiele możliwości na ich stylizowanie. Doskonale prezentują się one chociażby w połączeniu z krótszymi swetrami o szerszym kroju. Już teraz w sklepach odzieżowych pełno jest gotowych zestawów składających się właśnie ze swetra oraz ołówkowej spódnicy midi.

Ołówkowa spódnicaOłówkowa spódnica Fot. Top Secret, Born2be

Kolejną ważną cechą długich, ołówkowych spódnic jest to, że doskonale pasują one do niemal każdego rodzaju jesiennego obuwia. Dobrze wyglądać będą zestawione zarówno z botkami, jak i kozakami, niezależnie od tego, czy są one na płaskiej podeszwie czy też na obcasie. Ołówkowe spódnice w różnych długościach oraz kolorach dostępne są w sklepach Top Secret oraz Born2be.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: