Byłam w Pepco, nie uwierzysz, co znalazłam. Powraca kurtka sprzed lat! Diverse i Gemre mają podobne

Ostatnio odwiedziłam Pepco i znalazłam perełkę, która powraca do mody. Piękna kurtka ochroni cię przed chłodem i doda eleganckiego wyglądu. Możesz ją nosić, aż do marca. Idealnie dopasujesz ją do każdych butów. Podobne kurtki dostaniesz w Diverse i Gemre na promocjach.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W Pepco możesz znaleźć kurtkę, która powraca do mody. Jeszcze kilka lat temu podbijała świat mody, teraz robi to ponownie. Lekka i mięciutka, umili ci każde wyjście z domu w chłodne dni i wieczory. Ten fason doskonale leży na każdej figurze, a na dodatek możesz go dostać w konkurencyjnej cenie. Podobne, piękne kurtki są na promocji w Diverse i Gemre.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wydała kilka tysięcy na ubrania. Co kupiła?

W Pepco modna kurtka, której nie zdejmiesz aż do marca. Ogrzeje i otuli cię jak ciepły kocyk

kurtkakurtka zdjęcie autorskie

Kiedy odwiedziłam Pepco znalazłam kurtkę idealną na chłodne miesiące. Doskonale pasuje do każdej stylizacji. Krój typu "parka" powraca jeszcze modniejszy niż zwykle i pasuje do kobiet w każdym wieku. Jej cena w Pepco kusi i jest bardzo atrakcyjna. Kurta ma miłą podszewkę z puchatego materiału, który ogrzeje cię nawet w największe mrozy.

Śliczna kurtka w Diverse na promocji. Wygodna i ciepła umili cię zimne miesiące

kurtkakurtka screen ze strony diverse

Parka w modnym kolorze z ciepłą i miłą podszewką jest teraz na promocji w Diverse. To świetna kurtka na wszystkie, zimne miesiące. Ogrzeje cię i doda nowoczesnego looku. Pasuje do każdej kreacji i jest szalenie wygodna. Jej swobodny krój nie będzie krępował ci ruchów i zakryje wszelkie fałdki oraz boczki. Kurtka ma obszerny kaptur, który dodatkowo ochroni cię przez chłodem.

W Gemre modna kurtka za niewielką cenę. To wygodna i szalenie elegancka rzecz

kurtkakurtka screen ze strony gemre

Na Gemre znalazłam piękną kurtkę z połyskowym efektem. Ciepła i puchowa nadaje się idealnie na zimę oraz przejściowe miesiące. Doskonale układa się na sylwetce, a z kozakami lub butami w typie traperów stworzy piękny zestaw na chłodne dni. Kaptur jest ozdobiony modnym w tym sezonie sztucznym futrem o niebanalnym kolorze.

Więcej o: