Lećcie do Lidla! Ta kurtka z futerkiem kosztuje grosze a jest ultra modna. Są też w Mohito i Top secret

Choć pogoda pierwszych jesiennych dni rozpieszcza nas wysokimi temperaturami, to chcąc nie chcąc warto już powoli zacząć poszukiwania lekkiego okrycia wierzchniego na okres przejściowy. W Lidlu pojawił się model niedrogiej kurtki świetnie wpasowującej się w aktualne trendy.

Ramoneska, bomberka, trencz, cienka pikowana kurtka? Na jakie okrycie wierzchnie zdecydujesz się tej jesieni? Rynek oraz modowe trendy przepełnione są obecnie przeróżnymi modelami kurtek oraz płaszczy  na jesień. Ciekawy model ramoneski w modnym jesiennym kolorze pojawił się także w asortymencie Lidla. Warto zwrócić na niego uwagę.

Brązowe kurtki jednym z trendów na jesień. Model z Lidla jest modny i niedrogi 

Po erze czarnych skórzanych ramonesek, coraz więcej osób zamiast czarnych okryć wierzchnich, decyduje się na nieco jaśniejsze odcienie. Na popularności szczególnie zyskują obecnie kurtki w odcieniach brązu, które doskonale wpisują się w jesienną stylistykę. Brązowe kurtki i płaszcze z pewnością pojawiać się będą w asortymentach sklepów odzieżowych, a także na zdjęciach w mediach społecznościowych czy na ulicach. 

Kurtka z futerkiemKurtka z futerkiem Fot. Lidl

Jeśli wy także chcecie wbić się w aktualne trendy i poszukujecie brązowej kurtki na okres przejściowy, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na asortyment Lidla. Pojawiła się tam bowiem brązowa kurtka ze sztucznej jagnięcej skóry, wykończona efektownym futerkiem na kołnierzyku oraz końcówce rękawów. Jej cena to tylko 119 zł.

 Zapomnij o skórzanej ramonesce, teraz to modele z futerkiem podbijają trendy. 

Czarne, skórzane ramoneski to kurtki, które dotychczas stanowiły jeden z ulubionych modeli przejściowych okryć wierzchnich. W tym sezonie, ten konkretny rodzaj kurtek odchodzi nieco na bok. Jeśli skóra, to pomarszczona i przetarta i to w formie oversizowej kurtki, jeśli krótka ramoneska to zamszowa i z futerkiem. Ramoneski z futerkiem w dwóch idealnych jesiennych kolorach dostępne są m.in. w Mohito oraz w Top Secret.

Kurtka z futerkiemKurtka z futerkiem Fot. Mohito, Top Secret

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: