Pamiętacie Doktor Quinn? 72-letnia aktorka wprawia w osłupienie swoim wyglądem i formą

Zdaniem niektórych czas dla Jane Seymour się zatrzymał. Gwiazda popularnego serialu "Doktor Quinn" mimo upływu lat pochwalić się może fenomenalną formą. - "O mój Boże", "Ja kto możliwe, że ona ma 72 lata?! - pisza fani. Tylko spójrzcie, jak teraz wygląda słynna aktorka.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Jane Seymour to brytyjska aktorka, producentka telewizyjna oraz filmowa, która choć wystąpiła w wielu produkcjach, największą sławę i rozpoznawalność zyskała główną rolą w kultowym już serialu "Doktor Quinn", transmitowanym w latach 1993-1998. Produkcja opowiadała o lekarce, która porzuciła swoje wygodne życie w Bostonie, by udać się na Dziki Zachód i tam prowadzić swoją praktykę. Choć od czasu serialu minęło wiele lat, aktorka nadal ma wiele fanek i fanów. Jane Seymour aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami oraz filmikami ze swojego życia, nie raz zaskakując ludzi swoim wyglądem oraz kondycją. 

Zobacz wideo Co robić, by być w dobrej formie po 50.? Justyna Steczkowska zdradza

72-letnia "Dr Quinn" pokazała, jak dba o formę. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Niewiele osób wie o tym, że Jane Seymour marzyła o karierze baletnicy. Jednak kontuzja kolana przekreśliła jej plany na przyszłość. Jak się okazuje, aktorka do dziś lubi wplatać elementy baletu do swoich codziennych treningów. Ostatnio opublikowała na swoim instagramowym profilu filmik, na którym zaprezentowała kilka takich ćwiczeń. - Zmieniamy plie w dynamiczne ruchy i podnosimy poprzeczkę! - napisała.

Jane Seymour pokazała, jak ćwiczyJane Seymour pokazała, jak ćwiczy https://www.instagram.com/janeseymour/

Wyglądasz niesamowicie!!! Rzeczywiście, podnosisz poprzeczkę dla nas wszystkich. Dziękujemy za nieustanne wsparcie i zachętę do dbania o siebie
Wow! Jesteś niesamowita
Wyglądasz na bardzo wysportowaną
Piękne ruchy i taka forma!
Z każdym dniem podziwiam cię coraz bardziej

- piszą pod postem zachwycone fanki oraz fani.

Jane Seymour o swojej figurze: "Ważę tyle samo, co kilkadziesiąt lat temu"

Jane Seymour swoją fenomenalną formę zawdzięcza nie tylko regularnej aktywności fizycznej, lecz także zdrowemu żywieniu. Aktorka nie stosuje jednak żadnych wymyślnych diet, bo jak twierdzi jest smakoszem i lubi smacznie zjeść. W jej codziennym jadłospisie nie ma miejsca na przetworzoną żywność, jest za to dużo świeżych warzyw oraz owoców, które sama uprawia. Podobne podejście ma również do dbania o urodę. Stroni od mocno ingerujących zabiegów medycyny estetycznej i stawia podobno na naturalną pielęgnację.  - Chodzi o to, co mogę zrobić, aby być najlepszą wersją siebie, zamiast starać się być kimś innym(…) Nie jestem Cindy Crawford. Jestem Jane Seymour - powiedziała w jednym z często przytaczanych wywiadów.

Więcej o: