Koszula o wyjątkowych rękawach w Medicine. Maskuje pelikany. Cena? Prawie 50% taniej. Cuda w Renee i Reserved

Możesz zapomnieć o pelikanach i problemach z szerszymi ramionami. Koszula z Medicine maskuje, co trzeba i wygląda świetnie na każdej sylwetce. Możesz ją nosić na co dzień i wszelkie, wyjątkowe okazje. Warto ją mieć w swojej szafie. Właśnie jest na wyprzedaży.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Koszule mają co raz to nowe wzory, które zachwycają na modowym rynku. Jedną z nich jest perełka z wyprzedaży w Medicine. Śliczna koszula o unikatowych rękawach doskonale maskuje pelikany i szersze ramiona. Będzie odpowiednia na każdą okazję i sprawi, że poczujesz się komfortowo. Podobne remedia na pelikany znalazłam na promocjach w Reserved i Renee.

Zobacz wideo Ekspresowy sposób na składanie koszul w dwóch wersjach

W Medicine atrakcyjna promocja. Teraz dostaniesz piękną koszulę prawie o 50% taniej

koszulakoszula screen ze strony medicine

Ta koszula zwali cię z nóg. Piękny print, który idealny sprawdzi się na jesień oraz maskujące szersze ramiona rękawy. To remedium na pelikany. W tym fasonie nie będziesz musiała się nimi przejmować. To wygodna i praktyczna koszula, którą założysz na każdą okazję. Teraz znajdziesz ja na promocji w Medicine prawie o 50% taniej.

Na Renee elegancka koszula na promocji. "Leży pięknie, rękawy robią robotę"

koszulakoszula screen ze strony renee

Leży pięknie, rękawy robią robotę
Bardzo fajny fason, szerokie rękawy dają swobodę w poruszaniu się

Czarna koszula z Renee to prawdziwy hit na modowym rynku. Świetnie leży na sylwetce, a szerokie rękawy zachwyciły klientki. Są wręcz doskonałe na każde ramiona i niesamowicie kamuflują pelikany. Koszulę możesz nosić na co dzień, ale również na imprezy takie jak wesela czy urodziny. To piękna i modna rzecz w dobrej cenie.

Koszula z Reserved to klasyka, która powinna znaleźć się w twojej szafie. Cena kusi

koszulakoszula screen ze strony reserved

Takich mankietów jeszcze nie widziałaś. Szerokie i szalenie eleganckie rękawy to największy atut koszuli z Reserved. Fason łączy w sobie klasykę i nowoczesny szyk. Będzie doskonała do każdej stylizacji, a na wyjątkowe wyjścia będzie twoim numerem jeden. Materiał jest lekki i plastyczny, a koszulę dostaniesz teraz w dwóch wersjach kolorystycznych.

Więcej o: