56-letnia Pamela Anderson bez grama makijażu. Gwiazda olśniewa urodą. "Jesteś przepiękna"

Pamela Anderson skończyła w lipcu 56 lat. Obecnie gwiazda stroni od błysku fleszy, jednak aktywnie prowadzi swoje kontro na Instagramie, na którym śledzą ją blisko 3 miliony osób. Ostatnio na platformie społecznościowej pojawiło się jej kolejne zdjęcie bez makijażu. Trzeba przyznać, że aktorka wygląda wprost niesamowicie.

Pamela Anderson to modelka i aktorka, która pochodzi z Kanady. Popularność na skalę światową zaskarbiła sobie rolą w serialu "Słoneczny Patrol", z którego jej charakterystyczny czerwony kostium kąpielowy pamiętają chyba wszyscy. Przez lata była uznawana za prawdziwą ikonę, a jej zdjęcia pojawiały się na łamach magazynu "Playboy". W show-biznesie światowym obecna jest od lat 90. Zarówno jej kariera, jak i życie osobiste były bardzo barwne i niepozbawione skandali.  Teraz gwiazda jednak wycofała się nieco z życia publicznego. Działa jako feministka oraz aktywistka na rzecz praw zwierząt.

Zobacz wideo Zobacz wideo: Czy Małgorzata Werner wzięłaby udział w "Żonach Hollywood"? "Musi być jakiś przekaz"

Ale ostatnio, na jednym z instagramowych kont założonym przez fanów Pameli, pojawiło się zdjęcie gwiazdy z pokazu mody w Paryżu. 56-latka na wybranych kadrach prezentuje się w całkowicie naturalnej wersji, a na jej buzi nie da się dostrzec ani grama makijażu. Fakt ten nie umknął uwadze komentujących, którzy są zachwyceni wyglądem aktorki. "Jesteś przepiękna, Pamela!", "Moja miłość" - czytamy pod postem.

 

PAmela Anderson bez makijażu. 56-latka wygląda obłędnie. "Moja miłość!"

Ale przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy kanadyjska gwiazda pokazała się swoim fanom bez odrobiny pokładu czy cienia do powiek. Furorę w sieci zrobiły zdjęcia wrzucone przez nią na Instagram z okazji Dnia Matki, które w USA obchodzony jest 14 maja.

Na kilku ujęciach widać aktorkę w luźnym, białym t-shircie i włosach spiętych w lekki kok. Celebrytka nie ma na twarzy ani grama makijażu, za to towarzyszy jej szczery, promienny uśmiech. Wyraźnie uradowana gwiazda świętowała swój dzień z dwoma synami: 26-letnim Brandonem i 25-letnim Dylanem. Do zdjęcia dodała opis o treści: "Spokój, miłość, radość... Błogosławię wszystkie Matki na świecie".

Źródło: Instagram

Więcej o: